Mikołajkowe spotkania

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile wspólnie z seniorkami z Centrum Aktywizacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych w Pile odwiedzili dzieci przebywające w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. W tym wyjątkowym dniu także dzielnicowe nie zapomniały o mieszkańcach w swoich rejonach służbowych. Mikołajowi goście obdarowali wszystkich prezentami.

Podczas tej niecodziennej wizyty mali pacjenci w związku z Mikołajkami, otrzymali od mundurowych oraz seniorów elementy odblaskowe, laurki z wizerunkiem Świętego Mikołaja przygotowane przez dzieci policjantów z pilskiej komendy, słodkości, a także specjalnie przygotowane przez seniorki piękne mikołajkowe drobiazgi. Policjanci podczas wizyty rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa, ale przede wszystkim dyskusja skupiła się wokół Mikołajek. Jak się okazało wszystkie dzieci napisały już list do Mikołaja i oczekują na wymarzone prezenty.

Mamy nadzieję, że czas spędzony z funkcjonariuszami pilskiej komendy oraz seniorkami, pozwolił choć na chwilę zapomnieć małym pacjentom o codziennych zmaganiach z chorobą. Podczas trwania wizyty na twarzach dzieci bardzo często można było zauważyć uśmiech, co w opinii mundurowych było dla nich największą nagrodą.

Pilscy mundurowi oraz seniorki odwiedzili dzieci przebywające na oddziale pediatrii dzieci starszych oraz młodszych, laryngologii oraz chirurgii dziecięcej. Jeszcze raz dziękujemy za wspólnie spędzone chwile. Wszystkim najmłodszym pacjentom Szpitala Specjalistycznego w Pile życzymy dużo zdrowia i wymarzonych prezentów.

Policjantki dzielnicowe w tym dniu nie zapomniały o mieszkańcach w swoich rejonach służbowych. Dzielnicowe przygotowały piękne prezenty, które podarowały młodszym i starszym pilanom. Podczas mikołajkowych spotkań panowała niezwykle świąteczna atmosfera.

podkom. Żaneta Kowalska
KPP w Pile

mikolajkowe_spotkania1_01

mikolajkowe_spotkania1_10 mikolajkowe_spotkania1_02 mikolajkowe_spotkania1_03 mikolajkowe_spotkania1_04 mikolajkowe_spotkania1_05 mikolajkowe_spotkania1_06 mikolajkowe_spotkania1_07 mikolajkowe_spotkania1_08 mikolajkowe_spotkania1_09