Mistrz i Wicemistrzowie Województwa Wielkopolskiego PSP w strzelectwie sportowym

mistrz_i_wicemistrzowie

23 września 2016 r. reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży, brała udział w I Mistrzostwach Wielkopolski Strażaków PSP w strzelectwie sportowym, które odbyły się w Zdroju (powiat grodziski).

Konkurencje polegały na oddaniu 10 strzałów z karabinka sportowego do tarczy z odległości 50 metrów i 10 strzałów z pistoletu sportowego do tarczy z odległości 25 metrów przez każdego uczestnika z drużyny. Wśród reprezentantów naszej Komendy bezkonkurencyjny okazał się mł. asp. Bartosz Burzyński, który zajął 1 miejsce strzelaniu z pistoletu (94pkt. na 100pkt. możliwych) oraz 1 miejsce w dwuboju (karabinek i pistolet łącznie) zdobywając tytuł I Mistrza Wielkopolski.

Znakomicie spisali się także pozostali reprezentanci naszej drużyny: st. asp. Dominik Gapiński oraz asp. Maciej Nowak. Znakomite wyniki całej trójki przyczyniły się do zdobycia w klasyfikacji drużynowej Wicemistrzostwa Wielkopolski. Świadczy to nie tylko o znakomitej formie, ale również o wszechstronności naszych chodzieskich strażaków. Należy nadmienić, iż w zawodach startowały 32 drużyny z całego województwa wielkopolskiego, co daje jeszcze większą satysfakcję z okazji zajęcia tak wysokiego miejsca przez naszą reprezentację.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejach sukcesów!

Opracował: mł. bryg. Leszek Naranowicz
Zdjęcie: asp. Maciej Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *