Mistrzostwa Wielkopolski w Boksie z mocnym akcentem pilskich zawodników

W Kazimierzu Biskupim zakończyły się Mistrzostwa Wielkopolski kadetów i juniorów w boksie. W turnieju nie zabrakło licznej reprezentacji pilskich Sportów Walki.

Miejsce 1 w swojej kategorii wagowej zajął Jakub Kosior, który w dalszej rywalizacji za kilka tygodni spotka się z reprezentantem Dolnego Śląska, a stawką będzie awans do Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży.

Drugie pozycje i tytuły wicemistrzów Wielkopolski wywalczyli Kacper Krygier i Dawid Ruszkowski.  Natomiast brązowe medale trafiły do Klaudiusza Urbanika, Jakuba Aleksandrowicza, Michała Dymkowskiego i Michała Haiwki.

Klub Sporty Walki Piła dziękuje za wsparcie w organizacji wyjazdu Starostwu Powiatowemu w Pile, Miastu Piła a także Miejskiej Energetyce Cieplnej w Pile.

Sporty Walki Piła

mistrzostwa_wielkopolski1_01

mistrzostwa_wielkopolski1_13 mistrzostwa_wielkopolski1_02 mistrzostwa_wielkopolski1_03 mistrzostwa_wielkopolski1_04 mistrzostwa_wielkopolski1_05 mistrzostwa_wielkopolski1_06 mistrzostwa_wielkopolski1_07 mistrzostwa_wielkopolski1_08 mistrzostwa_wielkopolski1_09 mistrzostwa_wielkopolski1_10 mistrzostwa_wielkopolski1_11 mistrzostwa_wielkopolski1_12