Można już licytować „zatrudnienie” Prezydenta Piły

Mozna_juz_licytowac

Na portalu Allegro (http://aukcje.wosp.org.pl/zatrudnij-prezydenta-miasta-pily-i1217592) rozpoczęła się aukcja, na której można wylicytować jeden dzień pracy prezydenta Piły – Piotra Głowskiego. To już pilska tradycja, że podmioty gospodarcze – te duże i małe – maja możliwość na okres jednego dnia „zatrudnić” pierwszego obywatela Piły, tym samym wspomagając Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Zatem warto włączyć się do licytacji! A więc ZACZYNAMY!!! Licytacja będzie trwała do 11 stycznia 2015 roku, do godz. 10:56:20.

Przypomnijmy, że to już po raz czwarty prezydent Piotr Głowski wystawił na licytację (w zbożnym celu) jeden dzień swojej pracy. Prologiem tej nietuzinkowej akcji, której pomysłodawcą jest sam Piotr Głowski, była praca w Browarze Gontyniec. W kolejnym roku prezydent pracował jako developer i budowlaniec w firmie ABC Apartamenty, zaś przed rokiem jako spawacz i operator maszyn do gięcia i cięcia laserowego blach w firmie Pellas X.

Łączna kwota jaką w ten sposób Prezydent przekazał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekroczyła sumę 13 tys. złotych.

W 23. Finale, który przypadnie 11 stycznia 2015 r. orkiestra grać będzie na rzecz Diagnostyki, godnej opieki ludzi w podeszłym wieku.

Zapraszamy przedsiębiorców, firmy z terenu Piły i okolic do licytacji z okazji XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przedmiotem licytacji zorganizowanej przez Urząd Miasta Piły jest możliwość zatrudnienia na jeden dzień Prezydenta Miasta Piły. Liczymy, że przed przystąpieniem do pracy, Prezydent Piotr Głowski zostanie zapoznany z zakresem obowiązków na wyznaczonym stanowisku, przeszkolony z przepisów BHP, po czym przystąpi do pracy…

W licytacji i porozumieniu nie będą brane pod uwagę działania nieetyczne, wulgarne bądź obraźliwe.

* Wyrażenie zatrudnij należy rozumieć potocznie. Po licytacji nie nastąpi formalne nawiązanie stosunku pracy w rozumieniu Kodeksu Pracy. Szczegóły współpracy zostaną określone pomiędzy stronami w odrębnym porozumieniu.

mm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *