Muszkieterowie zapraszają na otwarcie Placu Zabaw przy Śródmiejskiej w Pile

26 czerwca o godz. 16:00 właściciel supermarketów Intermarché w Pile oficjalnie przekaże mieszkańcom miasta nowy plac zabaw. Muszkieterowie zapraszają na piątkowe wydarzenie rodziny z dziećmi, na które czeka moc atrakcji i pełna wrażeń, niezapomniana zabawa.

Plac zabaw w Pile powstał dzięki współpracy Fundacji Muszkieterów, zrzeszającej właścicieli supermarketów Intermarché i Bricomarché, z Miastem i Gminą Piła w ramach akcji społecznej „Place Zabaw Muszkieterowie”. Będzie to piąty plac zabaw otwarty w tegorocznej ósmej edycji kampanii i 120. stworzony od początku jej trwania.

Krzysztof Kurzac właściciel Intermarché w Pile i lokalny reprezentant Fundacji Muszkieterów wraz z urzędnikami Urzędu Miasta w Pile wyznaczyli lokalizację nowego placu zabaw na ul. Śródmiejskiej w pobliżu ul. Ossolińskich.

W dzień otwarcia placu, w pierwszy dzień lata, podczas uroczystości inauguracyjnej, pan Krzysztof Kurzac  wraz z przedstawicielami władz miasta, przekaże plac zabaw najmłodszym.

– Bardzo się cieszę, że będziemy mogli przekazać najmłodszym mieszkańcom Piły w dzień rozpoczęcia wakacji nowe, kolorowe dobrze wyposażone miejsce do zabawy. Niech ten plac zabaw będzie nagrodą za wytężoną pracę podczas roku szkolnego – mówi Krzysztof Kurzac, właściciel supermarketów Intermarché w Pile.

Plac zabaw Muszkieterów wyposażony będzie w nowoczesne, certyfikowane urządzenia, które zapewnią dzieciom bezpieczeństwo podczas zabawy. Na placu znajdzie się wiele różnorodnych i kolorowych przyrządów m.in. huśtawka, drabinki, zjeżdżalnia. Koszt zakupu oraz montażu zestawu zabawowego wyniósł blisko 30 tys. złotych.

Na uroczystość otwarcia placu zabaw Muszkieterowie przygotowali dla wszystkich dzieci, które wezmą w niej udział, moc atrakcji i pełną wrażeń zabawę. Piątkowe popołudnie umilać będzie najmłodszym mieszkańcom Piły Teatr Wariaté, którego aktorzy wcielą się w „Słoneczka Placów Zabaw Muszkieterowie”. Dzieci będą mogły wziąć również udział w licznych grach i zabawach, takich jak „Słoneczny Kalejdoskop”, „Latające Talerze” czy „Leć bezpiecznie po drodze mlecznej”, oraz uczestniczyć w konkursach z nagrodami.

Również tego dnia na ul. Śródmiejskiej w Pile odbywać się będzie Jarmark Świętojański. Organizatorzy, Urząd Miejski w Pile przygotowali moc atrakcji nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Z programem Jarmarku można zapoznać się na stronie: http://www.pila.pl/kalendarz-wydarzen/1190-jarmark-sw-janow.html

Szczegółowe informacje o akcji „Place Zabaw Muszkieterowie” można znaleźć na stronie www.placezabaw.muszkieterowie.pl.

S.S.

muszkieterowie_zapraszają10

muszkieterowie_zapraszają14 muszkieterowie_zapraszają11 muszkieterowie_zapraszają12 muszkieterowie_zapraszają13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *