Muzyczna puenta Ćwierćmaratonu

V Ćwierćmaraton Muzyczny to nie tylko wydarzenie sportowe. To również dużo fajnej muzyki. Zapraszamy na trasę na minikoncerty połączone z kibicowaniem biegaczom.

1 maja 2016 (niedziela)

Od godziny 17:00 rusza bieg a wraz z nim cztery koncerty.

Zagrają dla Was:

DOMINIC JOHN SEBASTIAN Z ZESPOŁEM – Folk / Alternative – (Belfast – Northern Ireland / Obecnie: Gdynia – Poland / Cork, Dublin – Ireland)

DOMNIEMANI rock – Ostrów Wielkopolski

CRASHBACK groove rock/metal – Włocławek

Dodatkowo na start ostry biegaczy odprowadzą bębniarze z pilskiej formacji SAMBA PLANET.

Na finał imprezy wszystkie zespoły zagrają na wspólnym koncercie tuż po dekoracjach biegaczy o godzinie 20:00 w Klubie Muzycznym Barka.

Wstęp wolny.
Zapraszamy 🙂

CRASHBACK (groove rock/metal Włocławek)

Bio: Zespół powstał w 2004 roku we Włocławku. Zdobył pierwszą nagrodę na włocławskiej Strunie i wyróżnienie na toruńskim Katarze. Muzyka zespoły to mieszanka ciężkich riffów i melodyjnych polskich wokali. CrashBack grał u boku zespołów tj. PNEUMA, FIGHTCAST, CHAIN REACTION i wielu innych. W chwili obecnej koncentruje się na koncertach i wydaniu pierwszej płyty studyjnej.

Strona zespołu www.crashback.pl, www.facebook.com/CrashBackMetalPl

Dominic John Sebastian z zespołem (Folk / Alternative) (Belfast – Northern Ireland / Obecnie: Gdynia – Poland / Cork, Dublin – Ireland)

Współczesny folk z wpływami muzyki irlandzkiej urozmaicony bogatym instrumentarium (low whistle, akordeon, bouzouki, harmonijka ustna, cajon, gitara, gitara basowa).

Jako bard, rodem z Gdyni, DJS pisze piosenki i dużo koncertuje podróżując po całej Europie, dzieląc się bogactwem dźwięków i przywożąc nowe inspiracje. W jego pełnych pasji i emocji utworach słychać wspomnienia wędrówek po Hiszpanii, tajemniczą atmosferę spowitych mgłą wzgórz Irlandii oraz historie napotkanych ludzi wplecione w nastrojowe, folk-rockowe brzmienie. Dominic John Sebastian ma na swym koncie liczne koncerty w klubach i na festiwalach, przede wszystkim w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Polsce. Wydał dotychczas dwa albumy koncertowe oraz jeden studyjny, a zimowy singiel Cmon Girl ze studyjnego albumu artysty wraz z teledyskiem zyskuje szczególną popularność w składzie Dominic John Sebastian (gitara, wokal, songwriting), Paweł Chyziewicz (low whistle, akordeon, bouzouki , harmonijka ustna, dzwonki), Paweł Litwinienko (gitara basowa), Bartosz Zawodniak (cajon, perkusjonalia).

Strona facebook: www.facebook.com/dominicjohnsebastianmusic
WWW.DOMINICJOHNSEBASTIAN.COM

DOMNIEMANI (rock Ostrów Wlkp. i Południowa Wielkopolska)

DOMNIEMANI to prawda wychodząca prosto z serca pięciu elementów, które tworzą
jedną rockową całość!

Niech muzyka broni się sama!

Zespół został założony przez gitarzystę Kordian Czaczyka i perkusistę Michała Sokoła w 2007 roku ale tak naprawdę właściwy skład uformował się jesienią 2013 roku. W roku 2011 powstała pierwsza, bardzo bluesowa płyta „Domniemani 2011”, która niestety nie została wydana. Domniemani mają na swoim koncie zagranych wiele koncertów w całej Polsce na dużych festiwalach i w małych klubach mi. na Przystanku Woodstock w Pokojowej Wiosce Kryszny, czy występ na żywo w audycji „Koncertowe Studio” poznańskiego Radia Afera. W marcu 2014 utwór „Zatrzymaj me słowa” został Piosenką pod specjalnym nadzorem Radia Merkury Poznań. 5 września 2014 na Festiwalu Gramy nad Prosną w Kaliszu czyli Festiwalu im. Pawła Bergera w nieco zmienionej formule zespół został doceniony przez jury i otrzymał III nagrodę a rok później zajął II miejsce. W maju 2015 ukazał się nasz pierwszy teledysk do singla pt. „Idą zmiany” zapowiadający nadchodzącą płytę „Zawróciłem” utwór ten trafił również na Listę Przebojów Radia Merkury Poznań, na której utrzymywał się przez dwa miesiące i dotarł na 24 miejsce. Powstały również dwa kolejne teledyski do utworów „Mój świat” i „Przewlekły brak siły do życia”. W obecnej chwili jesteśmy w punkcie wyjścia z naszą płytą „Zawróciłem”. Gotowi, bez ograniczeń. Czas rozwinąć żagle, ustawić ster i czekać na każdy nawet najmniejszy wiatr, który pomoże nam ruszyć z miejsca w daleką podróż.

Oficjalna strona: domniemani.com.pl

Oficjalny facebook: www.facebook.com/domniemani

muzyczna_puenta00

muzyczna_puenta03 muzyczna_puenta01 muzyczna_puenta02

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *