Na tym meczu nie może Ciebie zabraknąć! Pilanie podejmą ostrowian

W niedzielę, 30 września, o 15:30 rozpocznie się mecz barażowy Polonii Piła z TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Jak wypadnie pierwsza konfrontacja przedostatniej drużyny Nice 1. Ligi Żużlowej z wiceliderem 2. Ligi. Warto się przekonać i osobiście udać się na pilski stadion. Być może trener Mirosław Kowalik zdecyduje, aby w meczu pojechał Andreas Lyager, który został wypożyczony z Częstochowy. W awizowanym składzie gości brak wychowanka Polonii Piła Patryka Dolnego, który też ma szansę pojawić się w niedzielę na torze. Serdecznie zapraszamy na ostatni mecz ligowy sezonu 2018 w Pile.

Awizowane składy

MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów
1. Renat Gafurov
2. Zbigniew Suchecki
3. Bjarne Pedersen
4. Kamil Brzozowski
5. Nicolai Klindt
6. Marcel Studziński
7. Kamil Nowacki

Euro Finannce Polonia Piła
9. Thomas. H. Jonasson
10. Pavel Laguta
11. Rafał Okoniewski
12. Adrian Cyfer
13. Tomasz Gapiński
14.
15. Paweł Staniszewski

Bilety można zakupić tradycyjnie przez meczem w kasach o raz w internecie : https://tubilety.pl/wydarzenia/sport-i-rekreacja/pila,stadion-zuzlowy-mosir,bydgoska-80a/1075,euro-finannce-polonia-pila-mdm-komputery-tz-ostrovia

Przed stadionem będzie prowadzona zbiórka chemii gospodarczej oraz żywności dla naszych Rodaków na Kresach! Organizatorzy Pilscy Patrioci będą czekać na Państwa od ul. Bydgoskiej oraz Kossaka, od godziny 14:30. Co będą zbierać? – proszki do prania, płyny do naczyń, płukania, papier toaletowy, ściereczki, kostki do wc itp. cukier, makaron, kawę, herbatę, słodycze, olej, ryż itp.

(SE)

na_tym_meczu_nie_moze00

na_tym_meczu_nie_moze02 na_tym_meczu_nie_moze01