NALEPA BAND i AVANS BLUES na Barce – Mamy wejściówki!

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

Klub Muzyczny BARKA w Pile ul. Wodna (rzeka Gwda) zaprasza w czwartek, 12 maja, na godzinę 19.00, na koncert zespołu NALEPA BAND (rock, blues, grunge – Piła) oraz
AVANS BLUES (blues & rock – Piła). Wstęp 15 zł. Dla naszych Czytelników mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Aby mieć szansę wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl. Wśród osób, które wyślą maila do 11 maja do godziny 21.00, rozlosujemy wejściówki.

NALEPA BAND

Zespół Nalepa Band powstał w listopadzie 2008 roku w Pile z inicjatywy Mirosława Nalepy – gitarzysty, wokalisty, kompozytora, autora tekstów oraz współtwórcy takich formacji bluesowych jak: „New Time”, „Bracia Nalepy” czy „Nadmiar”.

Występując pod hasłem: „Nalepa gra Nalepę” muzycy mają na celu oddanie hołdu wielkiemu artyście i człowiekowi, którym był przedwcześnie zmarły Tadeusz Nalepa. Zważając na więzy krwi wynikające ze wspólnych korzeni obu rodzin – tej z Rzeszowszczyzny i tej z Wielkopolski – niejako oczywistym stał się fakt propagowania tego dorobku. Zespół wykonuje utwory z różnych okresów twórczości Tadeusza Nalepy. Znajdziemy wśród nich „Kiedy byłem małym chłopcem”, „Ten o Tobie film” czy „Modlitwę”. Spójnym elementem, tożsamym z twórczością Tadeusza jest stylistyka wykonania oraz skład, chociaż – jak sami o sobie mówią – nie są zespołem typowo tributowym.

Zapraszamy na koncert w Waszym mieście! Jeżeli jeszcze u Was nie graliśmy – nie ma na co czekać – szukamy osób i miejsc, które łączy miłość do bluesa. Program jest już gotowy, (choć lista nalepowych hitów stale się powiększa). Teraz zespół zamierza prezentować go na koncertach, aby przez bezpośredni kontakt z żywą muzyką jednoczyć miłośników twórczości Tadeusza Nalepy.

Członkowie zespołu:
Mirek Nalepa – gitara, śpiew
Marcin Żmuda – gitara solo
Maciej Gromotka – gitara basowa
Filip Kowalski – perkusja

Strony internetowe:
http://www.nalepaband.pl/
www.facebook.com/nalepaband

AVANS BLUES

W repertuarze grupy znajdują się standardy światowej muzyki bluesowej i rokowej w ciekawych aranżacjach, jak również własne kompozycje. Inspiracją dla Awans Blues są takie sławy jak: ZZ TOP, Led Zeppelin, Joe Bonamassa, Lance Lopez, czy też Gary Moore. Brzmienie zespołu jest połączeniem teksańskiego bluesa i klasycznego rocka podparte charakterystycznym wokalem charyzmatycznego wokalisty. Zespół Avans Blues w obecnym składzie gra od roku, a tworzą go:
Tomasz Ratajczak – gitara
Paweł Holeksa – gitara basowa, wokal
Jacek Słoński – perkusja

Muzycy są wykładowcami w pilskiej Szkole Policji, a działalność zespołu stanowi ich pasję, której poświęcają swój wolny czas.
www.facebook.com/avans.blues

(SE)

nalepa_band00

nalepa_band10 nalepa_band01 nalepa_band02 nalepa_band03 nalepa_band04 nalepa_band05 nalepa_band06 nalepa_band07 nalepa_band08 nalepa_band09

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *