Nie Kupuj – Adoptuj!

To już kolejna nasza wizyta w schronisku Piła – Leszków, której motto brzmi „Adoptując psa nie zmienisz całego świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa”. Tym razem w  sesji zdjęciowej wziął  udział były zawodnik pilskiej Polonii Patryk Dolny, obecnie TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. i Vadim Tarasenko, rosyjski żużlowiec, który spędzi drugi sezon w Pile.

SZ-59 – SEZAM

Młodziutki piesek. Bardzo przyjazny, kontaktowy, lubi ruch i zabawę. Chętnie wykonuje komendę siad, szybko się uczy. Szczeka głośno, zwłaszcza gdy się boi. Z dnia na dzień coraz ładniej chodzi na smyczy. Nie bardzo lubi towarzystwo innych psów, suki toleruje. Koleżanka z kojca została adoptowana i piękny misiek został sam w ostatnim kojcu na drugiej kwaterze.

GW-177 – SONIA (suczka husky)

Ma ok. 6 lat. Suczka w typie husky, jednak trochę mniejsza niż inne przedstawicielki tej rasy. Świadomość rasy w przypadku tych psów jest bardzo ważna. Potrzebują one dużej dawki ruchu każdego dnia. Lubią polować na mniejsze zwierzątka oraz szczególnie ciekawym celem są kury.  Są to mądre psy, jednak przekorne i niezależne. Sonia ładnie chodzi na smyczy. Dobry kompan do długich wędrówek i biegów.

Bez imienia

Suczka, bardzo spokojna, łagodna w stosunku do człowieka oraz innych zwierząt. Trochę wycofana, podejdzie, ale nie jest zbyt ufna. Smutna, lubi pieszczoty. Nie jest typem uciekiniera. Można spotkać ją luzem spacerującą po terenie schroniska.

MR-108 – BORYS

Bardzo wesoły, kontaktowy, przyjazny wobec człowieka pies. Na smyczy ciągnie mocno, jest bardzo energiczny. Dobrze dogaduje się z innymi psami.

Kontakt do schroniska:
Piła – Leszków
ul. Na Leszkowie
64 – 920 Piła
tel. 697-994-888
www.wetserwis.com.pl

Można zadzwonić, zapytać o konkretnego psa czy nadal przebywa w schronisku. Schronisko jest czynne 7 dni w tygodniu od 8 do 16. Adopcje od 12 do 16.

Sebastian Daukszewicz

 

nie_kupuj_adoptuj17

nie_kupuj_adoptuj01 nie_kupuj_adoptuj02 nie_kupuj_adoptuj03 nie_kupuj_adoptuj04 nie_kupuj_adoptuj05 nie_kupuj_adoptuj06 nie_kupuj_adoptuj07 nie_kupuj_adoptuj08 nie_kupuj_adoptuj09 nie_kupuj_adoptuj10 nie_kupuj_adoptuj11 nie_kupuj_adoptuj12 nie_kupuj_adoptuj13 nie_kupuj_adoptuj14 nie_kupuj_adoptuj15 nie_kupuj_adoptuj16