Nocne zmagania z planszówkami

18 kwietnia w Gralni Chaos Games w Pile odbyła się pierwsza Noc Planszówkowa, która była wstępem do kolejnych spotkań z planszówkami. Na każdym ze stołów toczyła się inna emocjonująca rozgrywka, gracze mogli pograć w ponad 100 tytułów, jakie przygotowali właściciele Gralni i pomagający im „Gry Planszowe i Towarzyskie w Pile”. Na Nocnym graniu był komplet osób, co zmotywowało organizatorów do organizacji kolejnej takiej imprezy 2 maja.

– Spotkania podobne do Nocy Planszówkowej cieszą się w Poznaniu bardzo dużą popularnością. Jest to alternatywa dla spędzania czasu przed telewizorem czy komputerem. Wieczorki z grami planszowymi to doskonały sposób spędzenia czasu z rodziną czy znajomymi, a także świetna okazja do zawarcia nowych znajomości. Po sobotniej imprezie jesteśmy bardzo zadowoleni i obiecujemy stwarzać kolejne szanse na planszowe rozgrywki. Przy okazji zapraszamy codziennie od 13.00 do Gralni na ul 11 listopada 10 w Pile – mówi Bartosz Perzyński z Chaos Games.

Podczas sobotniej imprezy rozchwytywane były takie tytuły jak:

-„Gra o tron”, w której to gracze walczyli o władze w Westeros planując intrygi przeciwko sobie.

-„Wsiąść do pociągu” – każdy gracz staje się magnatem w wyścigu o prymat w rewolucji kolejowej z XIX wieku.

-„Colt Express” – gracz wcielają się w bandytów napadających na pociąg, rywalizujących o to który z nich zdobędzie najwięcej łupów zanim pociąg dojedzie do stacji.

-„Battlestar Galactica” – gra na bazie serialu z szpiegami wśród graczy, którzy muszą dowiedzieć się, kto wśród nas jest tym „złym” oraz wiele, wiele innych.

(SE)

SONY DSC

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *