Nocny Kochanek oraz Inclusion w Pile!

Koncert odbędzie się w piątek, 14 października 2022 w Klubie Muzycznym BARKA ul. Wodna Piła. 18:00 – BRAMKA (otwarcie Klubu). 19:00 – INCLUSION. 20:15 – NOCNY KOCHANEK. Po koncercie AFTER PARTY !!!

Bilety dostępne tylko w sprzedaży online: 79 PLN przedsprzedaż / 89 PLN w dniu koncertu.

Bilety: https://goingapp.pl/…/nocny-kochanek-pila/pazdziernik-2022

Po koncercie AFTER PARTY !!! – WSTĘP WOLNY (od 18 lat)
Godz.: około 22:30 (zaraz po koncercie) do …
Impreza w klimacie metal, rock’n’roll, rock, ska, rock steady, reggae, dub, punk,  …

NOCNY KOCHANEK

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

„O Jeden Most Za Daleko” to płyta eklektyczna, będąca dość szerokim przekrojem muzyki rockowo-metalowej – od akustycznych rockowych klimatów w stylu Boston, poprzez rock and rolla à la Van Halen, klasykę typową dla Iron Maiden i Judas Priest, po bardziej agresywne granie spod znaku Iced Earth czy Metalliki. Tematyka tekstów typowa dla Nocnego Kochanka: miłość. Ciekawostką jest „Numer z Banjo”, w którym pierwsze skrzypce gra… banjo.

„O Jeden Most Za Daleko” to czwarty studyjny album zespołu Nocny Kochanek.

Premiera wydawnictwa: piątek – 23 września 2022. Płyty CD do nabycia w preorderze na sklep.nocnykochanek.pl oraz w sklepie Mystic!

Trasa koncertowa „O Jeden Koncert Za Daleko Tour” to wycieczka po Polsce, promująca czwarta album zespołu Nocny Kochanek! Do zobaczenia!

Facebook: www.facebook.com/nocnykochanek

YouTube: www.youtube.com/c/NocnyKochanek

Strona internetowa: www.nocnykochanek.pl

INCLUSION

Inclusion to podkrakowski zespół grający muzykę z gatunku Alternative Metal, pełen rytmicznych i melodycznych rozwiązań, posiadający na koncie trzy EPki: „Nieśmiertelny”, „Skybound” i ,,Tales of Deliverance”. Grupa zagrała wiele koncertów w Polsce oraz za granicą. Na początku 2019 roku Inclusion było headlinerem wydarzenia Ruhrcomer Kick-Off.

Event, który odbył się w Niemczech. Do sukcesów zespołu należy wymienić m.in.:

▾ zajęcie trzeciego miejsca na czeskim przeglądzie Líheň Festival 2019,

▾ otrzymanie statuetki im. Tadeusza Nalepy na Rockowej Nocy 2019 w Rzeszowie,

▾ zajęcie drugiego miejsca na Muzycznej Jesieni 2019 w Grodkowie,

▾ a także drugiego miejsca wraz z nagrodą publiczności i nagrodą za najlepszy cover podczas Festiwalu Wielki Ogień 2021.

W lipcu 2022 roku Inclusion zdobyło Złotą Kosę wygrywając Antyfest Antyradia, co pozwoliło zagrać na Dużej Scenie Pol’and’Rock Festival.

Elementami charakterystycznymi dla twórczości zespołu są emocje oraz energia, która niezmiennie wypełnia koncerty. Muzyka oparta jest na głośnych gitarowych riffach, ciasnej sekcji rytmicznej oraz melodyjnym wokalu. Zachowuje muzyczną przestrzeń z ciężkim, nowoczesnym brzmieniem. Inclusion to piątka przyjaciół, których łączy ogromna pasja do muzyki i dobrej zabawy.

Joanna Naranowicz

nocny_kochanek001

nocny_kochanek002 nocny_kochanek003