Novum na pilskim targowisku czyli spektakularne entrée nowego prezesa

Andrzej Gabryelów – nowy prezes pilskiego TARPIL-u ma szereg pomysłów na uatrakcyjnienie i unowocześnienie pilskich targowisk. Jedną z inicjatyw jest ożywienie owych miejsc handlu przez organizowanie imprez typu festynowego, podczas których ma miejsce interakcja organizatorów z gośćmi targowiska. Właśnie pierwszy taki festyn odbył się w sobotę, 30 maja, a okazją do niego był poniedziałkowy Dzień Dziecka.

Pomimo, że nie wszystkie pomysły, ze względu na wietrzną pogodę, udało się wcielić w życie (vide: dmuchane zamki, etc.), pozostałe, jak m.in. miasteczko samochodów ciężarowych, konkursy rysunkowe dla milusińskich, czy malowanie twarzyczek należycie uatrakcyjniły ów niezwykły dzień na pilskim targowisku przy ul. Rynkowej w Pile.

Wielkim powodzeniem cieszył się grupowy taniec pod kierownictwem Ryszarda Gotliba, instruktora tańca z MamboRico Latin Club w Pile, który niczym magnes wciągnął do tanecznych podrygów i małych i dużych.

Uzupełnieniem były niewątpliwie pyszne wypieki z piekarni Sendal oraz zdrowe produkty Sklepy Polskiego.

Gratulujemy nowemu prezesowi oraz ekipie pilskiego TARPIL-u inwencji twórczej i życzymy aby kolejne nietuzinkowe pomysły udało się zrealizować… na chwałę Waszą, ale przede wszystkim P.T. Klientów.
 
Marek Mostowski

novum_na_pilskim_targowisku10

novum_na_pilskim_targowisku60 novum_na_pilskim_targowisku11 novum_na_pilskim_targowisku12 novum_na_pilskim_targowisku13 novum_na_pilskim_targowisku14 novum_na_pilskim_targowisku15 novum_na_pilskim_targowisku16 novum_na_pilskim_targowisku17 novum_na_pilskim_targowisku18 novum_na_pilskim_targowisku19 novum_na_pilskim_targowisku20 novum_na_pilskim_targowisku21 novum_na_pilskim_targowisku22 novum_na_pilskim_targowisku23 novum_na_pilskim_targowisku24 novum_na_pilskim_targowisku25 novum_na_pilskim_targowisku26 novum_na_pilskim_targowisku27 novum_na_pilskim_targowisku28 novum_na_pilskim_targowisku29 novum_na_pilskim_targowisku30 novum_na_pilskim_targowisku31 novum_na_pilskim_targowisku32 novum_na_pilskim_targowisku33 novum_na_pilskim_targowisku34 novum_na_pilskim_targowisku35 novum_na_pilskim_targowisku36 novum_na_pilskim_targowisku37 novum_na_pilskim_targowisku38 novum_na_pilskim_targowisku39 novum_na_pilskim_targowisku40 novum_na_pilskim_targowisku41 novum_na_pilskim_targowisku42 novum_na_pilskim_targowisku43 novum_na_pilskim_targowisku44 novum_na_pilskim_targowisku45 novum_na_pilskim_targowisku46 novum_na_pilskim_targowisku47 novum_na_pilskim_targowisku48 novum_na_pilskim_targowisku49 novum_na_pilskim_targowisku50 novum_na_pilskim_targowisku51 novum_na_pilskim_targowisku52 novum_na_pilskim_targowisku53 novum_na_pilskim_targowisku54 novum_na_pilskim_targowisku55 novum_na_pilskim_targowisku56 novum_na_pilskim_targowisku57 novum_na_pilskim_targowisku58 novum_na_pilskim_targowisku59

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *