Nowa strefa zabaw w Atrium Kasztanowa

Centrum handlowe Atrium Kasztanowa przygotowało kolejne udogodnienie dla swoich najmłodszych klientów – specjalną strefę zabawy.

Aby uatrakcyjnić dzieciom czas pobytu z rodzicami w czasie zakupów w Atrium Kasztanowa, przygotowano specjalną strefę zabaw, która zlokalizowana jest na parterze obiektu, w bezpośrednim sąsiedztwie kantoru oraz sklepu marki Cropp. Kącik dziecięcy jest wyposażony w bezpieczny, w pełni atestowany sprzęt i zabawki. Do dyspozycji najmłodszych są m.in. klocki, stolik z zabawką manualną, tablice magnetyczne z grami oraz wygodne bujaki. Teren strefy wyłożony jest miękką, kolorową matą, która umożliwia bezpieczną i komfortową zabawę. Ze strefy mogą korzystać dzieci pod opieką rodziców.

– Klienci z dziećmi to nasza szczególna i priorytetowa grupa odwiedzających. Mamy nadzieję, że to udogodnienie jakim jest kącik dziecięcy umili im czas zakupów w Atrium Kasztanowa i spowoduje, że będą do nas zaglądać jeszcze częściej – mówi Mariola Chmielewska, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Strefa jest dostępna w godzinach funkcjonowania centrum nieodpłatnie. Regulamin korzystania z niej można znaleźć na stronie internetowej: www.atrium-kasztanowa.pl.

Ada Wysocka

nowa_strefa_zabaw00

nowa_strefa_zabaw01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *