Nowi kierownicy posterunku policji w Szydłowie i Wysokiej

Komendant Powiatowy Policji w Pile, podinsp. Marcin Kowalski z dniem 1 maja br. mianował na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Szydłowie mł. asp. Daniela Remiszewskiego oraz na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Wysokiej st. asp. Mirosława Lewczan.

4 maja br. Komendant Powiatowy Policji w Pile podinsp. Marcin Kowalski podczas uroczystej zbiórki kadry kierowniczej wręczył rozkazy, na podstawie, których mianował na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Szydłowie mł. asp. Daniela Remiszewskiego oraz na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Wysokiej st. asp. Mirosława Lewczan. Szef pilskiej jednostki docenił dotychczasowe zaangażowanie funkcjonariuszy w służbie oraz wyraził przekonanie, że nowo powołani kierownicy zadbają o wysokie poczucie bezpieczeństwa mieszkańców gminy Szydłowo i Wysoka.

Młodszy aspirant Daniel Remiszewski służbę rozpoczął w 2012 roku w Wydziale Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Po dwóch latach kontynuował służbę w Wydziale Patrolowo-Interwencyjnym pilskiej jednostki, a następnie w Posterunku Policji w Szydłowie. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobył m.in. na stanowisku dzielnicowego oraz policjanta pionu dochodzeniowo-śledczego.

Starszy aspirant Mirosław Lewczan służbę rozpoczął w 2000 roku w Wydziale Patrolowo- Interwencyjnym Komendy Powiatowej Policji w Pile oraz Posterunku Policji w Łobżenicy. Od 12 lat był dzielnicowym tego rejonu. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobył podczas 22-letniej służby w Wydziale Prewencji.

sierż. Magdalena Szukajło
KPP w Pile

nowi_kierownicy_posterunku1_01

nowi_kierownicy_posterunku1_02