Nowości w Pile – KiK podbił kolejne miasto Polski

nowosci_w_pile_kik

Firma KiK podbija serca Polaków. Chcąc dotrzeć do jak największej liczby klientów firma pojawia się w kolejnych miastach Polski. Tym razem marka zagościła na stałe w Galerii VIVO w Pile otwierając swój 128 sklep.

Nowy obiekt został oddany do dyspozycji klientów 28 lipca. Znajduje się on w lokalnej galerii, która niewątpliwie stanowi punkt rodzinnych zakupów oraz weekendowych wypadów. Sklep KiK będzie otwarty przez 7 dni w tygodniu – od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 10:00 do 20:00.

Przecięciu przysłowiowej wstęgi towarzyszyło wiele atrakcji. Pierwsi klienci mieli szansę wziąć udział w „kole fortuny”. Do wygrania były bony zakupowe oraz gadżety od marki.

Dodatkowo w godzinach porannych czas zakupów umilała także ekipa Eska Summer City. Otwarcie sklepu spotkało się z wielkim zainteresowaniem lokalnej społeczności. Huczna inauguracja upłynęła w miłej atmosferze, a towarzyszące jej atrakcje i zabawy przyciągnęły tłumy. Dużą popularnością cieszyły się zarówno kolekcje mody dla kobiet, mężczyzn i dzieci, jak też produkty wyposażenia domu z najnowszej oferty i pozostałe artykuły dekoracyjne do wnętrz i ogrodu. Nie zabrakło również specjalnych promocji przygotowanych dla klientów w dniu otwarcia. Zrobione wtedy oraz w dniu kolejnym zakupy honorowano 10% rabatem.

– Nieustannie pracujemy nad nowymi projektami, szukamy lokalizacji oraz finalizujemy transakcje i podpisujemy umowy. Wszystko dlatego, że chcemy być w całej Polsce i pragniemy, aby każdy miał do nas blisko. Dostajemy od klientów coraz więcej wiadomości na temat tego, gdzie moglibyśmy się jeszcze pojawić. My staramy się na te potrzeby odpowiadać i robić wszystko, aby byli zadowoleni – mówi Mariusz Kulik, Dyrektor Generalny sieci KiK, kontynuując – Cieszymy się, że udało nam się dotrzeć również do Piły.

KiK Textil sp z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *