Nowy planer podróży w Pile

Jak poinformował Miejski Zakład Komunikacji w Pile, od 5 lutego zostanie uruchomiona aplikacja CITY-NAV, dzięki której pasażerowie będą mogli zaplanować podróże korzystając z wyszukiwarki jakdojade.pl.

Jakdojade.pl – to nowoczesna wyszukiwarka połączeń komunikacji miejskiej, ułatwiająca podróżowanie po mieście. Usługa umożliwia dostęp do kompleksowej i pełnej informacji pasażerskiej, prezentowanej w użyteczny i przyjazny sposób.

Aplikacja dostępna jest w wersji web oraz na systemy iOS, Android i Windows Phone. Serwis znajduje optymalne połączenia komunikacyjne uwzględniając przesiadki, zmiany w rozkładach, czasy przejść pieszo i wiele innych parametrów.

Rozkłady jazdy autobusów komunikacji miejskiej są na bieżąco przesyłane do wyszukiwarki, dając pasażerom możliwość planowania podróży. Zarówno pasażerowie korzystający z wersji mobilnych jak i Ci, którzy wolą sprawdzić trasę w domu na komputerze, mogą cieszyć się swobodą planowania podróży autobusami komunikacji miejskiej z jakdojade.pl.

Serwis jakdojade.pl, podając informacje o trasie przejazdu, bierze pod uwagę prowadzone roboty drogowe, remonty, rozkłady linii specjalnych, a także uwzględnia trasy piesze, co pozwala omijać przeszkody, które wydłużają czas podróży autobusem. Oblicza też czas przejazdu i podaje ceny biletów.

red

a_nowy_planer_podrozy11

nowy_planer_podrozy10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *