Nowy rozkład jazdy pociągów od 13 grudnia 2020 r. do 13 marca 2021 r.

Informujemy, że od 13 grudnia 2020 r. (niedziela) zmieni się organizacja rocznego rozkładu jazdy pociągów. Opublikowany rozkład będzie obowiązywał do 13 marca 2021 r. Z uwagi na korekty w rozkładzie jazdy apelujemy aby przed planowanym wyjazdem dokładnie zapoznawać się ze zmianami.

POLREGIO wprowadziło szereg środków ostrożności i radzi pasażerom jak zadbać o to, aby podróżować bezpiecznie. Opracowana procedura realizacji połączeń jest zgodna z planami przygotowanymi przez Zarząd w ramach powołanego w trakcie epidemii Zespołu Zarządzania Kryzysowego POLREGIO oraz uzależniona od aktualnej sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

Informacje o rozkładzie jazdy pociągów POLREGIO można uzyskać pod numerem telefonu infolinii: 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarkach na stronach internetowych: polregio.pl, rozklad-pkp.pl i portalpasazera.pl.

Opublikowany rozkład jazdy pociągów będzie obowiązywał do 13 marca 2021 r. W związku z istotnymi zmianami w rozkładzie jazdy oraz koniecznością prowadzenia Zastępczej Komunikacji Autobusowej na niektórych odcinkach, prosimy pasażerów o dokładne zapoznanie się z rozkładem jazdy pociągów przed planowaną podróżą.

W pojazdach Zastępczej Komunikacji Autobusowej obowiązuje ograniczenie na przewóz rowerów i wózków.

POLREGIO

nowy_rozklad

nowy_rozklad1_03 nowy_rozklad1_01 nowy_rozklad1_02