Objęcie obowiązków I zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Chodzieży

Podinsp. Robert Leśniewski rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu nadinsp. Piotra Mąki rozpoczął pełnienie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Chodzieży.

15 marca w siedzibie chodzieskiej Policji kadra jednostki, policjantki, policjanci oraz pracownicy Policji powitali „na pokładzie” podinsp. Roberta Leśniewskiego, który rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu od dnia 15 marca pełni obowiązki służbowe na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Chodzieży.

Podinsp. Robert Leśniewski od 1998 pełni służbę w Policji. Początkowo pracował w pionie prewencji, gdzie pełnił służby patrolowo-interwencyjne i dbał o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Od 2001 roku pełnił służbę w pionie kryminalnym, początkowo jako aplikant Referatu Kryminalnego KP w Trzciance, później zaś jako referent i w dalszej kolejności detektyw Zespołu Dochodzeniowo-Śledczego czarnkowskiej jednostki Policji. W 2005 roku awansował na specjalistę Zespołu do walki z Przestępczością Gospodarczą tamtejszej jednostki. Następnie decyzją ówczesnego szefostwa awansował na Zastępcę Komendanta Komisariatu Policji w Trzciance, a w lipcu 2006 r. na Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie, gdzie służbę tę pełnił do wtorku 14 marca bieżącego roku.

Zbiórka była także okazją do poinformowania wszystkich obecnych, iż zgodnie z rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł.insp. Przemysław Kozioł został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Chodzieży.

KPP Chodzież

objecie_obowiazkow

objecie_obowiazkow_02 objecie_obowiazkow_03 objecie_obowiazkow_04 objecie_obowiazkow_05 objecie_obowiazkow_06