Odwiedź pilską komendę policji! Już w piątek Drzwi Otwarte!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu pilskiego na organizowane w piątek, 10 sierpnia br. „Drzwi otwarte” w pilskiej jednostce. Dla tych młodszych i nieco starszych funkcjonariusze przygotowali wiele atrakcji i niespodzianek, a dla maluszków gry i zabawy edukacyjne z nagrodami. Spośród wszystkich uczestników zostanie wylosowany specjalny upominek – maskotka wielkopolskiej Policji – sierż. Pyrek. Każdy w Was może spędzić jeden wakacyjny dzień z niebieskim mundurem. Zapraszamy!!!

W piątek, 10 sierpnia br. w godz. od 10.00 do 14.00 Komenda Powiatowa Policji w Pile szeroko otworzy drzwi jednostki dla wszystkich mieszkańców powiatu pilskiego: dzieci i ich rodziców, opiekunów, młodzieży, seniorów, a także tych osób, które każdego dnia są uczestnikami ruchu drogowego. A więc każdy będzie mógł spędzić jeden wakacyjny dzień z policjantami, którzy tego właśnie dnia będą czekać na Państwa.

A dla gości przygotowaliśmy:

– Strefę Bezpiecznego Rowerzysty,
– Warsztaty Odpowiedzialnego Kierowcy,
– Pokaz Sprzętu Grupy Realizacyjnej,
– Wakacyjny Kącik Bezpiecznego Zachowania się nad Wodą,
– Strefę Bezpiecznego Maluszka,
– Strefę Bezpiecznego Seniora,
– Warsztaty z Technikiem Kryminalistyki,
– Punkt Informacyjny Dotyczący Naboru do Służby w Policji,
– Gość Specjalny – maskotka Wielkopolskiej Policji sierż. Pyrek.

Na wszystkie osoby, które w tym dniu odwiedzą siedzibę Komendy Powiatowej Policji w Pile (ul. Bydgoska 115) czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Policjanci przygotowali wakacyjne konkursy i quizy związane z tematyką bezpieczeństwa. Będzie także wiele upominków
i nagród. A wśród wszystkich gości policjanci wylosują jedną osobę, która otrzyma upominek specjalny – maskotę sierż. Pyrka.

Dla przyszłych kandydatów do służby w Policji funkcjonariusze przygotowali prospekty zawierające informacje na temat zasad doboru do służby w Policji oraz wszystkie niezbędne dokumenty, jakie należy złożyć w przypadku chęci wstąpienia w szeregi Policji.

Każdy z Was może spędzić ten jeden wakacyjny dzień z policjantami. Serdecznie zapraszamy!!!

podkom. Żaneta Kowalska
KPP w Pile
Fot. wielkopolskie.fotopolska.eu

odwiedz_pilska_komende00

odwiedz_pilska_komende01