Ola Kocoń z Piły lunaparkową super szaradzistką

wreczenie

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

Jak co miesiąc, tym razem w pierwszą, a nie ostatnią sobotę miesiąca (tak się zdarzyło z tzw. przyczyn obiektywnych) miała miejsce uroczystość, na którą z utęsknieniem wyczekują laureaci Lunaparkowych konkursów szaradziarskich. Tradycyjnie wręczenie nagrody dla najbystrzejszej krzyżówkowiczki miało miejsce w siedzibie firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, której właściciel funduje dla małych bystrzaków souveniry.

W miesiącu lutym nasza „sierotka” wytypowała (czyt. wylosowała) do nagrody młodziutką pilankę, która nie dość, że bezbłędnie rozwiązała wszystkie rebusy i krzyżówki z LUNAPARK-u, to na dodatek okazała się posiadaczką więcej niż łutu szczęścia. Bo przecież to ono kieruje dłonią naszej losującej „sierotki”. Ową farciarą okazała się 9-letnia Aleksandra Kocoń z Piły. Oleńce nagrodę (w postaci pasjonującej i pouczającej gry „Zagraj w życie”) wręczył pracownik firmy sponsorującej nasze lunaparkowe konkursy.

Przypomnijmy, iż od wielu lat fundatorem nagród Lunaparku jest właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

Gratulujemy styczniowej laureatce i oczywiście zapraszamy Ją oraz pozostałych młodych rebusowiczów do aktywnego uczestniczenia w lunaparkowych zgadywankach.

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

Redakcja