Ola Piotrowska z Poznania lunaparkową super szaradzistką

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

 

W ostatnim tygodniu wakacji miała miejsce uroczystość, na którą z utęsknieniem wyczekują laureaci Lunaparkowych konkursów szaradziarskich.

 

Wręczenie nagrody dla najbystrzejszej krzyżówkowiczki miało miejsce tradycyjnie w siedzibie firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, której właściciel funduje dla małych bystrzaków souveniry.

 

W miesiącu sierpniu nasza „sierotka” wytypowała (czyt. wylosowała) do nagrody młodziutką poznaniankę, która nie dość, że bezbłędnie rozwiązała wszystkie rebusy i krzyżówki z LUNAPARKU, to na dodatek okazała się posiadaczką więcej niż łutu szczęścia. Bo przecież to ono kieruje dłonią naszej losującej „sierotki”. Ową szczęściarą okazała się 8-letnia Ola Piotrowska z Poznania. Laureatce nagrodę (w postaci gry Monopoly) wręczył pracownik firmy fundującej nagrody. Trzeba koniecznie dodać, że Ola ma dziadków w Pile, których odwiedza i właśnie podczas wakacyjnej wizyty w Pile mogła osobiście odebrać suwenir.

 

Przypomnijmy, iż fundatorem nagród Lunaparku jest właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

 

Gratulujemy sierpniowej laureatce i oczywiście zapraszamy Ją oraz pozostałych młodych rebusowiczów do aktywnego uczestniczenia w lunaparkowych zgadywankach.

 

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

 

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *