Oliver Płaczek z Nietuszkowa dołączył do grona laureatów Lunaparku!

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

 

Tym razem w Wielką Sobotę odbyło się wręczenie nagrody Lunaparkowemu, młodemu zwycięzcy. Kolejnym novum było miejsce, bowiem nie w gościnnych progach, lecz przed budynkiem firmy sponsorującej nagrody kącika szaradziarskiego miało miejsce przekazanie podarunku. Nie ma się co dziwić, że tak się stało. Przecież każdy ma prawo w rodzinnym gronie spędzać święta Wielkiej Nocy.

 

Szczęście tym razem puściło oko do 12-letniego Olivera Płaczka z Nietuszkowa. To, że los okazał się łaskawy dla tego bystrego chłopca, nie miałoby żadnego znaczenia, gdyby to nie on osobiście, bezbłędnie nie rozwiązał szarad zamieszczonych w Lunaparku. Nasza redakcyjna koleżanka młodemu krzyżówkowiczowi wręczyła przenośny głośnik bluetooth. Laureat bardzo ucieszył się z wielkanocnego prezentu.

 

Przypominamy, że sponsorem lunaparkowych nagród jest właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

 

Gorąco winszujemy marcowemu laureatowi i zapraszamy do kolejnych rund z lunaparkowymi łamigłówkami, zarówno jego, jak i pozostałych młodych pasjonatów krzyżówek i innych zgadywanek. Ktoś z Was na pewno stanie się kolejnym zwycięzcą!

 

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

 

Redakcja