Oskar Kaźmierowski z Piły lunaparkowym laureatem

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

 

W drugą sobotę maja miała miejsce uroczystość wręczenia nagrody za „miłość” do krzyżówek i rebusów, ale przede wszystkim za umiejętność radzenia sobie z ich rozwiązywaniem. Szczęście puściło oko do przedstawiciela płci brzydkiej, który bezbłędnie poradził sobie z lunaparkowymi szaradami. Uroczystość jak zwykle miała miejsce w siedzibie firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, której właściciel jest fundatorem interesujących nagród.

 

Kwietniowym zwycięzcą okazał się 9-letni Oskar Kaźmierowski z Piły, który tym samym uzyskał tytuł Lunaparkowego Omnibusa. Oskar nie krył zadowolenia z upominku, którym okazały się legendarne klocki LEGO. A szczęśliwemu 9-latkowi ów suwenir wręczył pracownik firmy sponsorującej nasze lunaparkowe konkursy.

 

Z dziennikarskiego obowiązku, ale również z nieskrywaną przyjemnością, należy poinformować, że fundatorem nagród Lunaparku jest właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

 

Kwietniowemu zwycięzcy szczerze gratulujemy i szczęścia, i lotnego umysłu, zapraszając zarówno jego, jak i innych młodych miłośników szarad, do kolejnych wydań LUNAPARK-u. Bez wątpienia któreś z Was okaże się zwycięzcą!

 

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

 

Redakcja