Oskar Kaźmierowski z Piły super szaradzistą Lunaparku

 

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

Wakacje w pełni, ale ów fakt nie przeszkodził, aby Lunaparkowy Mistrz Szaradziarski otrzymał nagrodę za swoją łebskość. Mini gala wręczenia suweniru tradycyjnie miała miejsce w siedzibie (a właściwie przed siedzibą) firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, której właściciel jest od wielu lat fundatorem interesujących nagród. Napisałem przed siedzibą, ponieważ firma parę dni urlopuje. Przecież urlop każdemu się należy.

Upominek za bystrość umysłu, dzięki któremu bez problemu można rozwiązywać nasze zgadywanki, oraz za niewątpliwy łut szczęścia (przecież trzeba go mieć, aby „sierotka” sięgnęła po tę jedyną kartkę z rozwiązaniem) w imieniu fundatora 7-letniemu Oskarowi Kaźmierowskiemu z Piły wręczyła nasza redakcyjna koleżanka. Oskarek bardzo ucieszył się z owej nagrody, którą był okazały komplet klocków LEGO.

Fundatorem nagród Lunaparku jest od wieeelu lat właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

Gratulujemy licowemu zwycięzcy, zapraszając Jego oraz pozostałym młodych krzyżówkowiczów do rozwiązywania rebusów, szarad czy krzyżówek, czekających na Was na stronie LUNAPARK-u.

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

Redakcja

 

wreczenie_nagrod_sierpien_2022

wreczenie