Oskar Pacyniak z Piły lunaparkowym zwycięzcą

wreczenie_nagrod

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

Wyjątkowo w przedostatnią sobotę miesiąca (lutego 2023) miała miejsce mini gala wręczenia nagrody Lunaparkowemu Szaradziście, który wykazał się zarówno bystrością umysłu, jak i tym, że jest ulubieńcem losu. Feta tradycyjnie odbyła się w siedzibie firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, której właściciel jest fundatorem interesujących, i co ważne praktycznych nagród.

Lutowym zwycięzcą, a tym samym Szaradziarskim Prymusem został 15-letni Oskar Pacyniak z Piły. Młodzieńcowi, który nie krył swego zadowolenia ze zwycięstwa, ale przede wszystkim z souveniru, nagrodę, w postaci głośnika bluetooth JBL wręczył pracownik firmy sponsorującej nasze lunaparkowe konkursy

Fundatorem nagród Lunaparku, od bardzo dawna jest właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

Majowemu laureatowi gratulujemy mądrości i dopisującego szczęścia, zachęcając zarówno jego, jak i pozostałych krzyżówkowiczów do kontunuowania szaradziarskiej przygody z Lunaparkiem. Będzie truizmem powiedzenie, że bez wątpienia ktoś z Was zostanie laureatem kolejnej edycji konkursu.

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

Redakcja