Ostatnia szansa

Ostatnia_szansa

Podczas kolejnego meczu play-off z Aluprofem Bielsko-Biała, młodzież biorąca udział w konkursie „PTPS jest NICE” stanie przed ostatnią szansą aby powalczyć o nagrodę.

W środę, 15 kwietnia, o godz. 18:00 siatkarki PGNiG Nafta Piła zagrają przeciwko zespołowi BKS Aluprof Bielsko-Biała mecz fazy play-off ORLEN Ligi. Wygrana dwumeczu pozwoli pilankom grać o miejsca 5-8 na koniec sezonu, natomiast w przypadku przegranej, o pozycję 9-12. Z całą pewnością faworytem rywalizacji do dwóch zwycięstw jest zespół przyjezdnych, mimo to wierzymy, że podopieczne trenera Łukasza Przybylaka nie oddadzą punktów łatwo. Mecz rewanżowy w Bielsku-Białej odbędzie się w niedzielę, 19 kwietnia, o godz. 18:00.

Wszystkim uczniom, biorącym udział w konkursie pod Patronatem Honorowym Prezydenta – „PTPS jest NICE” przypominamy, że podczas tego meczu publiczność po raz ostatni będzie mogła oddawać głosy na najlepiej kibicującą klasę. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi jednak na kolejnym meczu siatkarek PGNiG Nafta Piła w hali MOSiR przy ul. Żeromskiego, który zaplanowany jest na 25 kwietnia godz. 18:00.

Poniżej klasyfikacja grup szkolnych po dwóch spotkaniach:

1. OLIMPIJSKIE MINI DWÓJECZKI – 224 głosy
2. GIMNAZJALNE DUSZYCZKI PTPS-u – 223 głosy
3. NOISY SEVEN – 198 głosów
4. GIMNAZJUM LUBASZ – 176 głosów
5. CZWÓRKOWICZE – WIERNI KIBICE – 175 głosy
6. NAJGŁOŚNIEJSI WŚRÓD NAJGŁOŚNIEJSZYCH – 142 głosy
7. FIGHTING UNICORNS – 125 głosów.

Angelika Kuksinowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *