Otwarty Turniej Par Brydża Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kaczory | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Otwarty Turniej Par Brydża Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kaczory

  14 maja 2022 r. w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Kaczorach odbył się Otwarty Turniej Par Brydża Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kaczory. W turnieju wzięły udział łącznie dwadzieścia trzy pary, m.in. z Poznania, Jastrowia, Piły, Starej Łubianki, Trzcianki, Czarnkowa, Lubonia i oczywiście z Kaczor.

  W turnieju – jak w każdej edycji – wziął udział Brunon Wolski, Burmistrz Miasta i Gminy Kaczory, aktywny brydżysta.

  Tegoroczne turniejowe zmagania trwały blisko 6 godzin.

  Ostatecznie zwyciężyła para: Jarosław Hilbrecht i Jerzy Gurzęda. Drugą lokatę zajęli Olgierd Rodziewicz-Bielewicz i Ewa Rodziewicz-Bielewicz Trzecie miejsce przypadło dla Pawła Kierszki i Jolanty Jacoszek.

  W turnieju honorowana jest również najlepsza para z miasta i gminy Kaczory. W tym roku została nią para: Burmistrz Miasta i Gminy Kaczory – Brunon Wolski z Jerzym Skwirowskim.

  Wszystkim zainteresowanym rozgrywkami brydżowymi pragniemy przypomnieć, że sekcja brydża sportowego działająca przy Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Kaczorach spotyka się w każdy wtorek o godzinie 16.00. Serdecznie zapraszamy!

  otwarty_turniej_brydza

  otwarty_turniej_brydza_10 otwarty_turniej_brydza_02 otwarty_turniej_brydza_03 otwarty_turniej_brydza_04 otwarty_turniej_brydza_05 otwarty_turniej_brydza_06 otwarty_turniej_brydza_07 otwarty_turniej_brydza_08 otwarty_turniej_brydza_09