Państwo Przybylscy z Piły wygrali licytację „Gotuj z Bosackimi i Głowskimi w Dolinie Aniołów”

Znamy już nazwisko zwycięzców, którzy za kwotę 1976 zł wylicytowali i po wpłaceniu wskazanej w licytacji kwoty na konto WOŚP wezmą udział – prawdopodobnie 7 marca – w wydarzeniu zatytułowanemu „Gotuj z Bosackimi i Głowskimi w Dolinie Aniołów”. Są to Państwo Agnieszka i Piotr Przybylscy z Piły, którzy rok temu także wygrali licytację i popłynęli jachtem na „Morską wyprawę z prezydentem Piły”. Zgodnie z zasadami aukcji wygrywają zespoły, które przedstawiły cztery najwyższe oferty. Wśród nich znalazł się także Krzysztof Furman. Wszystko wskazuje na to, że na konto WOŚP wpłynie 7429 zł.

– Są z nami na dzisiejszej konferencji przedstawiciele dwóch zespołów, czyli zwycięzców Państwo Przybylscy i osoba z drugiego miejsca pan Krzysztof Furman. A dalej mamy problem, bo jest RODO i Allegro odmówiło współpracy. Dlatego prosimy osoby, których oferta zajęła trzecie i czwarte miejsce o kontakt z biurem prezydenta, bo my nie jesteśmy w stanie się z nimi skontaktować. Znamy pozycję piątą (ona deklaruje też wpłatę), ale prosimy też o zgłaszanie się szóstej i siódmej pozycji. Wstępnie ustaliliśmy, że 7 marca odbędzie się prawdziwa konsumpcja wygranej nagrody. Być może ostatecznie kwota sumowana od wszystkich uczestników jeszcze wzrośnie. Sama licytacja okazała się dobrym pomysłem, dzięki czemu będzie gwarnie i radośniej w Dolinie Aniołów – mówi Piotr Głowski, prezydent Piły.

Rok temu do puli WOŚP państwo Agnieszka i Piotr Przybylscy oraz Justyna i Andrzej Kawkowie, dołożyli 5200 zł. Dzięki czemu udali się na wielką wyprawę morską po Bałtyku z prezydentem Piły.

Miłe wspomnienia z tamtego rejsu wpłynęły na to, że ponownie wzięliśmy udział w licytacji prezydenta Piły. Była przesympatyczna ekipa i fajne przeżycie. I nie było czasu na nudę. Bardzo się bałam, ale to minęło przed rejsem i jeśli można by było to powtórzyć bym wzięła raz jeszcze udział. Co do aktualnej licytacji, którą wygraliśmy to liczę na męża, że czegoś nauczy się w kuchni. Ja lubię kuchnię polską. Nie mam specjalnych oczekiwań, zobaczymy co przygotują dla nas panie Bosacka i Głowska. Oczywiście nasza drużyna to my i nasze dzieci W tym roku ja pilnowałam licytacji, aby udało się wygrać – mówi Agnieszka Przybylska.

– Postaram, aby tego dnia także moje dzieci tworzyły drużynę. Ja dołączę się do ekipy, która będzie zmywać naczynia, pomagać. Ja kocham jeść, ale nie potrafię gotować. Od kilku lat licytuję na rzecz WOŚP sportowe gadżety dla syna, ale pierwszy raz biorę udział w licytacji prezydenta Piły. Może najmniej ważny jest przedmiot licytacji, tylko jej cel. Warto jest wspierać dobrych ludzi, którzy robią dobrą robotę w każdym przedsięwzięciu. To dobro powraca do nas – dodaje Krzysztof Furman.

Podczas konferencji prasowej prezydent przekazał także informację, że przeznacza koszulkę z autografami piłkarzy Lecha Poznań na licytację „Razem dla Filipa Kaźmierczaka”. Cena wywoławcza 250 zł. Na ten sam cel trwa także licytacja miesiąca nauki gry na fortepianie w Yamaha Szkoła Muzyczna Piła wraz z Prezydentem Piły Piotrem Głowskim. W finale obie osoby wykonują utwór na cztery ręce.

Sebastian Daukszewicz

panstwo_przybylscy1_01

panstwo_przybylscy1_16 panstwo_przybylscy1_02 panstwo_przybylscy1_03 panstwo_przybylscy1_04 panstwo_przybylscy1_05 panstwo_przybylscy1_06 panstwo_przybylscy1_07 panstwo_przybylscy1_08 panstwo_przybylscy1_09 panstwo_przybylscy1_10 panstwo_przybylscy1_11 panstwo_przybylscy1_12 panstwo_przybylscy1_13 panstwo_przybylscy1_14 panstwo_przybylscy1_15