Parkowanie w Pile szybciej, wygodniej i taniej | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Parkowanie w Pile szybciej, wygodniej i taniej

  parkowanie_w_pile

  Od maja kierowcy w Pile mogą regulować należność za postój auta w strefie płatnego parkowania poprzez darmową aplikację mobilną mPay. Jej użytkownicy zyskują również dostęp do wielu innych pomocnych funkcjonalności.

  Nadrzędnym celem współpracy z firmą mPay, będącą jednym z czołowych dostawców innowacyjnych rozwiązań dla płatności mobilnych, jest wprowadzenie istotnych udogodnień dla mieszkańców Piły. Dzięki darmowej i intuicyjnej w obsłudze aplikacji zmotoryzowani zaoszczędzą czas i pieniądze.

  Realizacja transakcji jest możliwa z poziomu własnego telefonu, bez potrzeby szukania parkomatu i powrotu do auta z potwierdzeniem wniesienia opłaty. Kierowcy zaoszczędzą również pieniądze dzięki naliczaniu minutowemu, a nie za każdą rozpoczętą godzinę. W ten sposób koszty parkowania będą mieć zawsze pod kontrolą. W każdej chwili poprzez aplikację zmotoryzowani będą mogli również przedłużyć czas parkowania bez potrzeby powrotu do samochodu.

  Krok 1
  Pobieramy darmową aplikację mPay (ze sklepu Google Play, App Store lub Huawei App Gallery)
  i zakładamy swoje osobiste konto.

  Krok 2
  Zapewniamy środki do realizacji płatności (do wyboru są 3 różne źródła płatności: przedpłacona portmonetka, podpięta karta płatnicza lub karta w elektronicznym portfelu MasterPass).

  Krok 3
  W zakładce „Produkty i usługi” wybieramy kafelek „Parkowanie” i realizujemy płatność.

  Dodatkowe korzyści dla posiadaczy aplikacji mPay

  Wygodne regulowanie należności za postój auta to nie jedyna pomocna funkcjonalność w aplikacji mPay. Użytkownicy mogą za jej pośrednictwem m.in.: doładować telefon lub grę, zrealizować szybki przelew na dowolne konto (tak, jak w przypadku rachunku bankowego), opłacić dostęp do serwisów VOD, a nawet nadać przesyłkę kurierem. Zyskują również dostęp do jedynej na rynku multiwyszukiwarki połączeń kolejowo-autokarowych, która umożliwia znalezienie najtańszego i najdogodniejszego czasowo połączenia kolejowego, autokarowego lub łączonego. W tym samym miejscu można zakupić bilet.

  Ciekawych opcji jest jednak znaczenie więcej.

  UM Piły