Październikowy numer Tętna Regionu jest do waszej dyspozycji!

ikona

Nawet podczas Złotej Polskiej Jesieni nie można zapominać o czytaniu. Obcowanie z ulubioną lekturą jest niezwykle ważne. Szelest przerzucanych stronic działa uspokajająco i przynosi nową dawkę relaksu i refleksji. Zachęcam gorąco do zaopatrzenia się w pachnący farba drukarską jesienny numer Tętna Regionu. Zapewniam, że warto doń zajrzeć i zagłębić się w lekturę. Wierzę, że będziecie ukontentowani.

W październikowym numerze:
– Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,
– w dodatku „Z pierwszej ręki” wiadomości z Pilskiego Ratusza,
– zajmująca publicystyka i wiele więcej!
– etc., etc.

Rekomendujemy:

Mariusz Pudzianowski na Festynie z INTER-VAX-em
Rozmowa z Mariuszem Pudzianowskim, byłym najlepszym na świecie strongmanem, a obecnie zawodnikiem MMA.
str. 30

Firma rozświetlająca pilski firmament – 40 lat PROFiL-u
PROFiL Wytwórnia Profili Budowlanych z PVC Sp. z o.o. obchodzi 40. urodziny. Firma przynosząca chlubę i splendor Grodowi Staszica nie powstałaby, gdyby nie jej założyciel i prezes Jerzy Cerba.
str. 19, 20, 21, 22

Kaczory – Miasto i Gmina, gdzie zawsze dużo się!
str. 25, 26, 27, 28

Pod Lupą – Annuntio vobis gaudium magnum….
Tytuł dzisiejszego odcinka to początek formuły wygłaszanej przez kardynała protodiakona z balkonu Bazyliki Św. Piotra w Watykanie, po dokonaniu przez konklawe wyboru nowego papieża i w wolnym tłumaczeniu oznacza: Ogłaszam wam wielką radość lub precyzyjniej – Przynoszę wam wieści o wielkiej radości. Ja także przynoszę Wam Drodzy Czytelnicy, Mieszkańcy Piły i powiatu dla wielu niezwykle radosną wieść! Oczywiście nie jest ona tej rangi co wybór następcy św. Piotra, ale zapewne sporą grupę ona ucieszy.
str. 3

– Stały cykl pytań do prezydenta Piły i odpowiedzi udzielonych przez Piotra Głowskiego, „Prezydent odpowiada”.
W tym odcinku prezydent Piły odpowiedział na trzy pytania, a na drugie i trzecie udzielił obszernych odpowiedzi. Zapraszam do lektury i do zapoznania się z pytaniami i odpowiedziami włodarza Grodu Staszica. Naprawdę warto.
str. 9

– PRAWNIK RADZI – Radca Prawny, Agnieszka Przeworek-Rataj w październikowej edycji tej nader przydatnej rubryki opatrzyła tytułem ODSZKODOWANIE i ZADOŚĆUCZYNIENIE. Mogę zapewnić, że lektura tej porady przyda się każdemu dorosłemu Czytelnikowi! Zapraszam do pouczającej lektury!
Przypominam, że pani mecenas Agnieszka Przeworek-Rataj czeka na kolejne pytania od państwa.
str. 9

REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie i bezstronnie!
W październikowej edycji Waszego Hyde Parku, na „wokandę” wpadł temat związany z wiszącymi flagami na pilskich urzędach. Zastanawiacie się: o co chodzi? Zajrzyjcie zatem do REAKCJI, a wszystko stanie się jasne! Zapraszam do lektury.
str. 29

GORĄCO POLECAMY!!!
– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Zapraszam do satysfakcjonującej lektury!

Marek Mostowski
redaktor naczelny