Pierwsze spotkanie „Prosto w Sieć” w Pile – zapraszamy

Pierwsze_spotkanie

Wszystkie osoby 50+ z Piły i okolic zapraszamy serdecznie na pierwsze spotkanie z cyklu „PROSTO W SIEĆ”, które odbędzie się 19 marca 2015 r. o godz. 16.30, w pracowni informatycznej Technikum Informatycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. H. Cegielskiego w Pile, przy ul. Ceglanej 4.

Uczestnicy spotkania poznają najnowsze narzędzia informatyczne i pod okiem nauczyciela przedmiotów informatycznych, wolontariuszy z klas Technikum Informatycznego oraz Latarników przygotują prezentacje nt. swoich pasji.

Zajęcia organizowane są w ramach programu Polski Cyfrowej Równych Szans, będącego oddolną inicjatywą, której celem jest wprowadzanie w świat komunikacji cyfrowej oraz usług i treści dostępnych w Internecie – dorosłych Polaków z pokolenia 50+, realizowaną przez Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” i Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

Realizacja projektu PCRS przyczynia się do ogromnej i wyjątkowej zmiany w naszym społeczeństwie. Jest wielką szansą wprowadzenia w cyfrowy świat milionów Polaków, te działania pobudzają rozwój społeczeństwa lokalnego i przyczyniają się do zneutralizowania różnic międzypokoleniowych.

Cykl warsztatów, podczas których uczestnicy poznają tajniki cyfrowego świata i będą wymieniać doświadczenia z grupami z innych regionów Polski za pomocą skype przygotowują Lidia Popielarz-Kozłowska, Edyta Reselska i Magdalena Zielińska-Hurnik

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

Szczegółowe informacje i zgłoszenia:
Edyta Reselska – Biblioteka ZSP nr 1 im. H. Cegielskiego w Pile, tel. (67) 2124680, wewn. 28
Magdalena Zielińska-Hurnik tel. 604 936 095.

red
Fot. kamienskieinfo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *