Pierwszy plenerowy pokaz sportów walki w centrum Piły

Po raz pierwszy – na nowo zakupionym przez MOSiR ringu – przy bardzo słonecznej pogodzie, na Placu Konstytucji 3 Maja w Pile odbyły się pokazy Sztuk Walki – boksu i kick boxingu.

W piątkowe późne popołudnie, 24 czerwca, w kilku pokazowych walkach zaprezentowali się zawodnicy Sportów Walki Piła, Sparty Złotów oraz Sokoła Piła w tym medaliści mistrzostw Polski. Impreza w centrum miasta miała zachęcić pilan do rozpoczęcia treningów w danych sekcjach oraz zaprezentowania utalentowanych i początkujących zawodników w tym dziewczyn.

– Imprezę uważam za udaną, pogoda dopisała nawet za bardzo, bo było gorąco, w związku z tym trochę skróciliśmy czas tych walk pokazowych, aby zawodnicy kondycyjnie wytrzymali. Cieszymy się, że publiczność przybyła. Już jesteśmy po rozmowach, aby takie imprezy w plenerze robić częściej. W pokazach brali udział mistrzowie kraju, m.in. Piotrowski, Romel, Tobera. Brały udział także dziewczyny, które pokazały, że potrafią boksować w ringu – mówi Sławomir Nowicki, trener Sokoła Piła. W okresie wakacji dopóki będą chętne osoby, to w hali sportów walki przy ul. Sportowej 11 w Pile będziemy trenować. Zapraszamy wszystkich chętnych od poniedziałku do piątku 17-18.30.

Z możliwości zaprezentowania umiejętności swoich zawodników przed mieszkańcami Piły był zadowolony Przemek Leniec z klubu Sporty Walki Piła. – Fajnie zaprezentować się pilskiej publiczności w centrum miasta, natomiast dla niektórych zawodników był to okazja na taki przerywnik w ćwiczeniach przed Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży, która już za dwa tygodnie. W naszej sali przy al. Wojska Polskiego 49 B w Pile, w lipcu zajęcia bardziej rekreacyjne dla dorosłych, a od sierpnia ruszymy z podobną akcją jak rok temu – „Wakacje ze Sportami Walki Piła”, na które już dziś wszystkich chętnych zapraszam.

Jednym zawodników, który brał udział walkach pokazowych był  m.in. Kacper Tecław dwukrotny medalista mistrzostw Polski w Kick boxingu, który jest zadowolony z dotychczasowych swoich występów jak na dziesięć miesięcy treningów w klubie Sporty Walki Piła. – Jestem zadowolony, że mogę trenować, uczestniczyć w zawodach i czekam na kolejne sukcesy.

Sebastian Daukszewicz

pierwszy_plenerowy_pokaz00

pierwszy_plenerowy_pokaz48 pierwszy_plenerowy_pokaz01 pierwszy_plenerowy_pokaz02 pierwszy_plenerowy_pokaz03 pierwszy_plenerowy_pokaz04 pierwszy_plenerowy_pokaz05 pierwszy_plenerowy_pokaz06 pierwszy_plenerowy_pokaz07 pierwszy_plenerowy_pokaz08 pierwszy_plenerowy_pokaz09 pierwszy_plenerowy_pokaz10 pierwszy_plenerowy_pokaz11 pierwszy_plenerowy_pokaz12 pierwszy_plenerowy_pokaz13 pierwszy_plenerowy_pokaz14 pierwszy_plenerowy_pokaz15 pierwszy_plenerowy_pokaz16 pierwszy_plenerowy_pokaz17 pierwszy_plenerowy_pokaz18 pierwszy_plenerowy_pokaz19 pierwszy_plenerowy_pokaz20 pierwszy_plenerowy_pokaz21 pierwszy_plenerowy_pokaz22 pierwszy_plenerowy_pokaz23 pierwszy_plenerowy_pokaz24 pierwszy_plenerowy_pokaz25 pierwszy_plenerowy_pokaz26 pierwszy_plenerowy_pokaz27 pierwszy_plenerowy_pokaz28 pierwszy_plenerowy_pokaz29 pierwszy_plenerowy_pokaz30 pierwszy_plenerowy_pokaz31 pierwszy_plenerowy_pokaz32 pierwszy_plenerowy_pokaz33 pierwszy_plenerowy_pokaz34 pierwszy_plenerowy_pokaz35 pierwszy_plenerowy_pokaz36 pierwszy_plenerowy_pokaz37 pierwszy_plenerowy_pokaz38 pierwszy_plenerowy_pokaz39 pierwszy_plenerowy_pokaz40 pierwszy_plenerowy_pokaz41 pierwszy_plenerowy_pokaz42 pierwszy_plenerowy_pokaz43 pierwszy_plenerowy_pokaz44 pierwszy_plenerowy_pokaz45 pierwszy_plenerowy_pokaz46 pierwszy_plenerowy_pokaz47

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *