Piknik przy Szkole Podstawowej w Wyrzysku

23 września odbył się Piknik przy Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Wyrzysku, który był świetną okazją do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Od progu gości witały kolorowe baloniki oraz wiele sportowych gier i zabaw, z których korzystały nie tylko dzieci, bo do zabawy przyłączali się też rodzice. Wśród stoisk spotkać można było Pilskie Stowarzyszenie Amazonek, gdzie profilaktycznie sprawdzano poziom cukru we krwi oraz ciśnienie tętnicze. Nie zabrakło wielu słodkości, a także stoiska z losami oraz ciekawymi nagrodami. Jedną ze sportowych odsłon dzisiejszego wydarzenia był Turniej siatkówki pomiędzy nauczycielami i rodzicami, podczas którego do kibicowania przyłączyła się Burmistrz Wyrzyska Bogusława Jagodzińska wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Wyrzysku Romanem Łuką oraz Zastępcą Przewodniczącego Piotrem Radwańskim. Jednym z zawodników był Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej w Wyrzysku, ale także nauczyciel Szkoły Podstawowej w Wyrzysku Ryszard Sell. Wyjątkową atrakcją był również występ Waldka Kukurowskiego, który zaprezentował rowerowe akrobacje.

– Dziękuję za przemiłą, rodzinną atmosferę oraz wiele miłych i ciekawych rozmów. Gratuluję organizatorom oraz sponsorom wspierającym dzisiejsze wydarzenie – podsumowała Burmistrz Wyrzyska Bogusława Jagodzińska.

 

Klaudia Mrotek

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *