Piknik Rodzinny Przedszkola nr 7 w Pile

W sobotę, 16 maja 2015 roku Publiczne Przedszkole Nr 7 w Pile im. Pszczółki Mai zorganizowało Festyn Rodzinny pod hasłem: „BAWIMY SIĘ WSPÓLNIE”. Dzięki uprzejmości dyrektora Gimnazjum Nr 5, pana Szymona Frydrycha, cała impreza odbyła się na bezpiecznym i atrakcyjnym boisku Gimnazjum.

Celem organizacji pikniku było miłe spędzenie wolnego czasu z rodzicami i dziećmi, sprawienie radości najbliższym poprzez zabawę, integracja ze środowiskiem lokalnym i wprowadzenie radosnego nastroju.

Aby zrealizować nasze cele przygotowałyśmy występ dzieci dla rodziców, gry i zabawy sportowe z udziałem dzieci i rodziców (grupowe zbieranie piłeczek, slalom z piłką prowadzoną kijem hokejowym, rzut do celu „oszczepem”) oraz wspólne grillowanie i delektowanie się pysznymi ciastami i ciasteczkami, które przygotowali rodzice naszych wychowanków. Była też okazja zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na motocyklu żużlowym Kacpra Grzegorczyka juniora Polonii Piła, który również był obecny. Na zakończenie tego miłego przedpołudnia każde dziecko z naszego przedszkola otrzymało upominek w postaci piłki.

Tekst: Magdalena Jama
Foto: Sebastian Daukszewicz

piknik_rodzinny_przedszkola10

piknik_rodzinny_przedszkola40 piknik_rodzinny_przedszkola11 piknik_rodzinny_przedszkola12 piknik_rodzinny_przedszkola13 piknik_rodzinny_przedszkola14 piknik_rodzinny_przedszkola15 piknik_rodzinny_przedszkola16 piknik_rodzinny_przedszkola17 piknik_rodzinny_przedszkola18 piknik_rodzinny_przedszkola19 piknik_rodzinny_przedszkola20 piknik_rodzinny_przedszkola21 piknik_rodzinny_przedszkola22 piknik_rodzinny_przedszkola23 piknik_rodzinny_przedszkola24 piknik_rodzinny_przedszkola25 piknik_rodzinny_przedszkola26 piknik_rodzinny_przedszkola27 piknik_rodzinny_przedszkola28 piknik_rodzinny_przedszkola29 piknik_rodzinny_przedszkola30 piknik_rodzinny_przedszkola31 piknik_rodzinny_przedszkola32 piknik_rodzinny_przedszkola33 piknik_rodzinny_przedszkola34 piknik_rodzinny_przedszkola35 piknik_rodzinny_przedszkola36 piknik_rodzinny_przedszkola37 piknik_rodzinny_przedszkola38 piknik_rodzinny_przedszkola39

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *