Pil-Building wybuduje w Pile biurowiec Onyx Business Point

P.R.E.S.C.O. GROUP wybrało generalnego wykonawcę nowoczesnego biurowca w Pile, w którym będzie mieścić się nowe centrum operacyjne spółki. Został nim Pil-Building, jedna z większych i prężniej rozwijających się firm budowlanych w Wielkopolsce. Co więcej z początkiem stycznia rozpoczęły się prace rozbiórkowe obecnego obiektu przy ul. Witaszka. Po jego gruntownej przebudowie stanie tu Onyx Business Point – trzykondygnacyjny budynek o wysokim standardzie z elementami obiektu klasy A. Planowany termin zakończenia inwestycji to grudzień 2015.

– Wykonanie Onyx Business Point powierzyliśmy firmie, która ma swoją siedzibę w Pile. Liczymy, że wykorzystując szerokie doświadczenie w realizacji różnych projektów budowlanych, stworzy ona pierwszy tego typu nowoczesny biurowiec w naszym mieście, który zmieni i ożywi teren w centrum Piły, obok Placu Staszica. Zewnętrzną ścianę budynku stanowić będą płyty z piaskowca układane na przemian ze szkłem. Całość utrzymana zostanie więc w kolorach czerni i beżu. Planujemy przeniesienie się do nowego biurowca zaraz po odbiorze, czyli w pierwszych miesiącach przyszłego roku – zakłada Wojciech Andrzejewski, wiceprezes zarządu P.R.E.S.C.O. GROUP.

P.R.E.S.C.O. zajmie górne kondygnacje zlokalizowanego w centrum miasta budynku Onyx Business Point. Parter nowoczesnego biurowca przeznaczony zostanie z kolei pod wynajem. Mieścić się tam mają firmy oferujące usługi prawne, finansowe i ubezpieczeniowe, a także restauracja z letnim ogródkiem. Całkowita powierzchnia budynku to 2500 m2.

red

pil_building_wybuduje10

pil_building_wybuduje13 pil_building_wybuduje11 pil_building_wybuduje12

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *