Piła. 7 Urodziny Zaczytanych Kinomanów

Od siedmiu lat na mapie Piły działa grupa miłośników dobrych książek i dobrych filmów. Od siedmiu lat spotykamy się by porozmawiać o książkach i filmach, które warto polecić.

Za nami kilkadziesiąt spotkań, setki godzin spędzonych na rozmowach i zabawie. Kilkanaście konkursów z nagrodami, kilka statuetek „najlepszego przewidywacza w konkursie oskarowym” i litry wypitej kawy.

A przed nami kolejne spotkania, jeszcze co najmniej 33 lata, żebyśmy mogli wspólnie zaśpiewać „40 lat minęło jak jeden dzień…” na 40 urodziny.

Oprócz smacznego torta, który został zasponsorowany prze firmę Kolorama z Piły, oczywiście był tradycyjny konkurs urodzinowy, który poprowadził gość z Niemiec herr doktor Klaus Helmut von Klompf (to tez z dużymi brwiami). Wygrał go Szymon, po dogrywce, w której był bliżej ilości wyemitowanych odcinków „Mody na sukces”. A część nagród w konkursie ufundowało Studio K2. Obu sponsorom dziękujemy! A dodatkowymi nagrodami były dwie wejściówki na tegoroczny Pilkon, na który zapraszamy. Dziękujemy pilkonowej ekipie za mega wsparcie!

Na spotkaniu nie mogło zabraknąć rozmów o filmach. A rozmawialiśmy m. in. o Strażnikach Galaktyki 3, nadchodzącym Indianie Jonesie, serialach, premierach filmowych, książkach „Wszystko za życie” z Wydawnictwo Czarne, „Walden, czyli życie w lesie” z Dom Wydawniczy REBIS, ,,Północ i Południe” z Wydawnictwo Albatros i „Wołodia” z Wydawnictwo W.A.B. A to tylko część tytułów, które się przewinęły w naszej dyskusji.

Zapraszamy na kolejne spotkania, do zobaczenia.

https://www.facebook.com/zaczytanikinomani

Zaczytani Kinomani

urodziny_zaczytanych

urodziny_zaczytanych_02 urodziny_zaczytanych_03 urodziny_zaczytanych_04 urodziny_zaczytanych_05 urodziny_zaczytanych_06 urodziny_zaczytanych_07 urodziny_zaczytanych_08 urodziny_zaczytanych_09 urodziny_zaczytanych_10 urodziny_zaczytanych_11 urodziny_zaczytanych_12 urodziny_zaczytanych_13 urodziny_zaczytanych_14