Piła. „Babskie sprawy” w Atrium Kasztanowa

Postaw na siebie i rozpocznij wiosnę z nową energią! W najbliższą marcową sobotę zapraszamy do Atrium Kasztanowa, gdzie zaplanowaliśmy dla pań wiele bezpłatnych atrakcji. 9 marca w pilskiej galerii wszystko zakręci się wokół babskich spraw! Tego dnia będziesz mogła wymienić się doświadczeniami, odświeżyć swoją garderobę bez niepotrzebnych wydatków, a przy okazji skorzystać z porad dietetyka i ekspertek beauty, które podpowiedzą ci, jak podkreślać swoją urodę na co dzień.

 

Dzień Kobiet to nie tylko jeden dzień w roku, w którym pragniemy dobrze wyglądać i dobrze się czuć. Kobiecą energią i pięknem możemy emanować każdego dnia! Dlatego znajdź czas dla siebie i weź udział w naszym spotkaniu 9 marca, podczas którego skupimy się na babskich sprawach, czyli na wszystkim tym, co leży nam na sercu.

 

„Babskie sprawy” to wydarzenie, w trakcie którego możesz spieniężyć swoją szafę i pozbyć się niepotrzebnych ubrań, które zajmują w niej miejsce. Jeśli masz odzież, której już nie nosisz i potrzebujesz odświeżenia garderoby, przynieś ją i sprzedaj, a dodatkowo upoluj okazję i kup ją za grosze lub wymień się z  innymi, korzystając przy tym z wielu atrakcji, przygotowanych w tym dniu z myślą o tobie!

 

W ramach sobotniej akcji zaplanowaliśmy dla ciebie porady specjalistek i zabiegi beauty. Będziesz mogła bezpłatnie skorzystać z pomocy dietetyka oraz pomiaru składu ciała, przygotowanych przez Poradnię Dietetyczną Joanny Bojarczyk. Swoim doświadczeniem z uczestniczkami podzielą się również konsultantki z  Akademii Makijażu Profesjonalnego i Stylizacji, Glam Up. Zaoferują one bezpłatny wizaż oraz doradztwo w zakresie doboru właściwej kolorystyki pomadek, róży czy podkładów. Brafitterki z firmy Esotiq pomogą w  idealnym doborze biustonosza. To także wyjątkowa okazja, aby skorzystać z bezpłatnego zabiegu pielęgnacyjnego na dłonie, wykonanego przez specjalistkę marki Mary Kay.

 

– Każdy dzień jest dobry na zmiany, a nasze marcowe spotkanie jest doskonałym pretekstem do tego, by zmotywować kobiety do zrobienia czegoś pozytywnego dla siebie na wiosnę. Tegoroczna edycja jest szczególna, gdyż z okazji Dnia Kobiet na panie czekają dodatkowe atrakcje. Dlatego gorąco zachęcamy pilanki do odwiedzenia nas 9 marca i udziału w naszej wyjątkowej, pełnej kobiecej energii akcji. „Babskie sprawy” to wydarzenie, które odbędzie się w duchu ekologii – nadamy drugie życie zalegającym w szafach ubraniom. To świetna okazja do obkupienia się w ciuchy za przysłowiowe grosze i poznania innych ciekawych kobiet z okolicy. Jednocześnie będzie można zajrzeć do ulubionych sklepów i zapoznać się z przygotowanymi przez nie propozycjami promocji i  wyprzedaży – mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.

 

Chcesz zostać wystawcą? Zapoznaj się z informacjami organizacyjnymi.

 

Aby wystawić swoje rzeczy, należy zarezerwować dla siebie do 8 marca miejsce za pomocą formularza internetowego https://app.evenea.pl/event/884339-2kopia1kopia2kopia1/. Dla pierwszych 20 wystawców mamy do wypożyczenia stojaki na odzież, które można zarezerwować mailowo: asiagrott@wp.pl (wpisując tytuł wiadomości” wypożyczenie stojaka”). Udział w akcji jest bezpłatny. Rezerwacja 1 miejsca dotyczy powierzchni 1×1,5m. Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie 2 miejsca. Regulamin udziału dostępny jest na stronie wydarzenia.

 

W dniu wydarzenia, aby rozstawić swoje stoisko, należy przybyć na miejsce, czyli do CH Atrium Kasztanowa, między godz. 9.30-10.30 i okazać organizatorom akcji swój numer rezerwacji. Do godz. 11.00 wszystkie stanowiska powinny być już rozstawione, natomiast rzeczy – wyeksponowane na wieszakach lub stole. Po zakończeniu akcji ( ok. godz. 16.00) prosimy o zwrot wypożyczonych stojaków. Jeśli masz więcej pytań – skontaktuj się z nami: 609 761 624.

 

Spotkanie odbędzie się w Atrium Kasztanowa 9 marca br. (w sobotę) w godzinach 11.00 – 16.00 i  zlokalizowane będzie w okolicy sklepu 50 style.

 

Więcej informacji na stronie: www.atrium-kasztanowa.pl i na profilu www.facebook.com/AtriumKasztanowa.

 

Atrium Kasztanowa