Piła. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych zostaje przełożony na 15 sierpnia 2021 roku

bieg_pamieci

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

Stało się… Ostatnie dni milczeliśmy ponieważ wydawało nam się, że przeskoczymy jakoś dotychczasowe obostrzenia. Niestety, ale nie jesteśmy w stanie tego ominąć. Jako organizator lokalny jesteśmy zmuszeni przesunąć termin biegu. Poniżej oświadczenie głównego organizatora, a więcej info pojawi się niebawem. Nie mamy nawet chęci, by coś więcej napisać. Tyle wysiłku wrzuciliśmy w promocje biegu oraz zainwestowaliśmy już w gadżety oraz reklamę…

„Z uwagi na pandemię koronawirusa oraz obowiązujące regulacje prawne Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych zostaje przełożony na 15 sierpnia 2021 roku.
Jak wiecie, Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych był zaplanowany na 16 maja. Jednak brak możliwości organizacji biegu w pierwotnym terminie zmusił nas do przełożenia biegu na 15 sierpnia.

W związku z tym, zawodnicy, którzy już zapisali się na bieg, automatycznie otrzymują prawo startu w nowym terminie – 15 sierpnia.

Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia na starcie!”

Przepraszamy. Mieliśmy nadzieję, że nasza ambicja da radę zorganizować bieg w maju. Jednak na niektóre decyzję oraz obostrzenia nie mamy wpływu. Serdecznie zapraszamy w sierpniu.

Z wyrazami szacunku dla wszystkich zapisanych uczestników.

Tropem Wilczym Piła
Pilscy Patrioci