Piła. Dzień Pluszowego Misia

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.
W piątek, 25 listopada dzieci z Publicznego Przedszkola nr 19 w Pile uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu jest to ważny dzień bo to święto naszego patrona -Misia Uszatka.

Z tej okazji przedszkolaki przyniosły swoje ukochane pluszaki. Tego dnia dzieci poznały historię powstania pluszowego misia, dowiedziały się jak wyglądały pierwsze misie i jak powstają ówczesne. Ponadto było mnóstwo aktywności i zabaw z pluszowymi ulubieńcami.

25 listopada został również rozstrzygnięty konkurs plastyczny skierowany do wszystkich pilskich przedszkolaków., zorganizowany przez  PP 19 .Jury konkursu pod przewodnictwem Pani Dyrektor Hanny Smolarz wybrało spośród wielu pięknych prac , trzy najlepsze, które zostały nagrodzone przez organizatorów .

SERDECZNIE GRATULUJEMY.

Autor: Dorota Ewald
nauczyciel PP19

pila_dzien_pluszowego

pila_dzien_pluszowego_02 pila_dzien_pluszowego_03 pila_dzien_pluszowego_04 pila_dzien_pluszowego_05 pila_dzien_pluszowego_06 pila_dzien_pluszowego_07 pila_dzien_pluszowego_08 pila_dzien_pluszowego_09