Piła. Inauguracja przy Bydgoskiej coraz bliżej!

Na inaugurację sezonu 2023 kibice w Pile musieli poczekać trochę dłużej, bo aż do trzeciej kolejki ligowej. Pierwszy mecz na domowym owalu, który przed sezonem został gruntownie wyremontowany, Enea Polonia Piła rozegra z zespołem OK Bedmet Kolejarz Opole 23 kwietnia (niedziela) o godzinie 15.00.

Celem gospodarzy są meczowe zwycięstwa przede wszystkim na własnym obiekcie, goście do Piły przyjadą z zamiarem wywiezienia dwóch punktów za meczowy sukces.

BILETY: SEKTORY NIENUMEROWANE

Normalny – 35,00 zł

Ulgowy – 25,00 zł (młodzież szkolna ucząca się w szkołach średnich – liceach, technikach,  studenci do 25 roku życia, renciści, osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności wraz z 1 opiekunem, seniorzy powyżej 65 roku życia za okazaniem legitymacji)

Dziecięcy – 12,00 zł (dzieci w wieku szkolnym 7-15 lat; kibic za okazaniem biletu kupionego przez Internet otrzyma program zawodów – do odbioru w dedykowanym punkcie na stadionie)

Bilet VIP – 200,00 zł (wjazd samochodem na teren stadionu, catering w strefie VIP, program zawodów)

BILETY: SEKTOR NUMEROWANY I – RODZINNY:

Normalny – 40,00 zł

Ulgowy – 30,00 zł

Dziecięcy – 15,00 zł

Najmłodsi kibice czarnego sportu w Pile (do 6 roku życia włącznie) zawody obejrzą za darmo, bez gwarancji miejsca siedzącego. W przypadku chęci posiadania przypisanego miejsca, konieczny jest zakup biletu dziecięcego.  Warunkiem wejścia na obiekt jest przyjście z opiekunem.

Bilety http://poloniapila.com.pl/bilety/

Potwierdzenie zakupu karnetu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze,  które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu.

Awizowane Składy

OK Bedmet Kolejarz Opole
1. Mathias Thornblom
2. Robert Chmiel
3. Adam Ellis
4. Espen Sola
5. Oskar Polis
6. Esben Hjerrild
7. Oskar Stępień
8. Kacper Linek-Rekus

Enea Polonia Piła
9. Artur Mroczka
10. Oleg Mihailovs
11. Marcin Jędrzejewski
12. Daniel Henderson
13. Jonas Knudsen
14. Dan Glikes
15.
16.

Zapraszamy na mecz.

(SE)

pila_inauguracja

pila_inauguracja_02