Piła. Każdy zawodnik bez wyjątku przeszedł swoją „Próbę Charakteru”

Po sukcesie organizacyjnym i sportowym pierwszej edycji organizatorzy ze Stowarzyszenia SAR, które tworzą m.in. Adam Szałański, Robert Erdmann i Sławomir Nowicki postanowili po raz drugi zorganizować 23 września Galę Boksu „Próba Charakteru 2’’. Wydarzenie dało możliwość każdemu bez względu na wiek, płeć, doświadczenie czy umiejętności wzięcia udziału w walce bokserskiej na prawdziwym ringu przy głośnym dopingu kibiców, znajomych.

 

W sumie w sobotnie popołudnie w hali MOSiR w Pile można było obejrzeć 16 ciekawych pojedynków zawodników, którzy walczyli do ostatnich sił z pasją. Podczas Gali wystąpiło 4 zawodników z Piły oraz 4 z sąsiedniej Chodzieży!!! Ponadto wystąpili zawodnicy m.in. z Poznania, Bydgoszczy, Szczecina, Torunia, Głogowa, Grudziądza, Siekierek Wielkich. W walce wieczoru pilanin Waldemar Kaźmierowski wygrał przez K.O z Arturem Hasińskim. Zawodnikiem turnieju został wybrany Viktar Trus. Walkę turnieju stoczyli Kacper Maćkowski vs Łukasz Mozolewski, a najlepszą „Próbę Charakteru” przeszedł Łukasz Paczkowski.

 

Podczas Gali wystąpiła grupa taneczna Bushra Oriental Dance Group. Gala to również wsparcie dla czworonożnych podopiecznych Fundacji Miluszków. Natomiast gościem honorowym był Marcin Oleksy – polski amp futbolista, występujący na pozycji napastnika w klubie Warta Poznań i reprezentant Polski w amp futbolu. Zwycięzca plebiscytu na Bramkę Roku 2022 FIFA Puskás Award.

 

Pełne wyniki na poniższej grafice.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sebastian Daukszewicz

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *