Piła. Minionki z wizytą w Atrium Kasztanowa

pila_minionki

Już w sobotę, 3 czerwca br., bohaterowie pełnego humoru filmu wytwórni Illumination zawitają do Atrium Kasztanowa. Pełne zwariowanych pomysłów Minionki – Otto, Bob, Kevin i  Stuart, zapraszają najmłodszych mieszkańców Piły do wspólnej zabawy. W godzinach 11.00 -19.00 czekać będzie mnóstwo atrakcji oraz wspaniałe nagrody rzeczowe!

Do premiery kolejnego filmu z najbardziej kasowej serii animowanej pozostał jeszcze rok, ale już teraz wszystkich, którzy nie mogą doczekać się nowych przygód Minionków, zapraszamy na pełną atrakcji imprezę! Zadaniem uczestników zabawy będzie wykonywanie określonych zadań, za które otrzymają nagrody rzeczowe oraz bilety do kina.
W programie zaplanowano:

●    Boogie Minions – naukę tańca Boogie z minionkami w stylu lat 60 i 70 –tych

●    Kung Fu Minions – minionkową szkółkę Kung Fu

●    Interaktywne zadanie „Wskaż różnice” – polegające na wskazaniu największej liczby różnic w scenach z filmu, w określonym czasie

●    Emocjonujące gry zręcznościowe Minionkowe Piłkarzyki i Cymbergaj

●    Wielkie Minionkowe Puzzle – układanie wielkich podłogowych puzzli (do wyboru aż 6 minionkowych motywów)

●    Minionkowy Happy Van, z którym będzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie, a przy odrobinie szczęścia sfotografować się także z filmowymi bohaterami!

●    Na wszystkich uczestników zabawy czeka także krzepiąca słodka przekąska – Minionkowa Wata Cukrowa!

– Zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z żółtymi stworkami, wypełnione dobrą zabawą i rozrywką. Dla najmłodszych fanów przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcji. Gwarantujemy fantastyczną atmosferę, możliwość wygrania atrakcyjnych nagród, a przede wszystkim niezapomniane chwile w towarzystwie zwariowanych żółtych rozrabiaków. Zachęcamy wszystkich, a szczególnie rodziny z dziećmi do udziału w sobotnim wydarzeniu! – mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Fascynujące spotkanie z Otto oraz Bobem, Kevinem i Stuartem, ekscytujące konkursy i moc dobrej zabawy czekają na dzieci w Atrium Kasztanowa w sobotę, 3 czerwca br. w godz. 11.00-19.00. Wstęp na spotkanie z Minionkami oraz udział w konkurencjach są bezpłatne.

Więcej informacji na stronie: https://atrium-kasztanowa.pl i na profilu https://www.facebook.com/AtriumKasztanowa

Atrium Kasztanowa