Piła. Nagrody jubileuszowe dla dyrektorów przedszkoli i szkół podstawowych

Dziękujemy za codzienne zaangażowanie, które nie byłoby możliwe bez powołania. Dziękujemy za wytrwałość i chęć działania w trudzie, z jakim wiąże się misja wychowania i przekazywania wiedzy kolejnym pokoleniom. Nie udało by się to często bez angażowania czasu prywatnego i serca wkładanego w pracę.

Prezydent Piły Piotr Głowski spotkał się z dyrektorami naszych publicznych przedszkoli i szkół podstawowych, którzy otrzymali nagrody jubileuszowe za 30, 35 i 40 lat pracy. Wielu pilan zapewne wiąże ciepłe wspomnienia z tymi osobami, które na (przed)szkolnych korytarzach szły z nami ramię w ramię, dzieliły z nami radości i troski, przekazywały wiedzę – nie tylko podręcznikową, ale także życiową i wspierały nas na różnych etapach edukacji… i nadal codziennie to praktykują!

•    Barbara Ochocka dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile i Justyna Pamin dyrektor Publicznego Przedszkola nr 4 w Pile otrzymały nagrody jubileuszowe za 30 lat pracy.

•    Marzenna Urbaniak dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile i Szymon Frydrych dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile otrzymali nagrody jubileuszowe za 35 lat pracy.

•    Barbara Miszczak dyrektor Publicznego Przedszkola nr 12 i Mariola Skrzyńska dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Pile otrzymały nagrody jubileuszowe za 40 lat pracy.

Jeszcze raz dziękujemy za pełną zaangażowania pracę i gratulujemy!

UM w Pile

pila_nagrody001

pila_nagrody002 pila_nagrody003 pila_nagrody004 pila_nagrody005 pila_nagrody006 pila_nagrody007