Piła. Otwarcie Jysk w nowej lokalizacji | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Piła. Otwarcie Jysk w nowej lokalizacji

  otwarcie_jysk

  Już 12 maja br. otwarcie sklepu JYSK w Atrium Kasztanowa. Chętnie odwiedzany przez pilan sklep będzie działał teraz w nowej lokalizacji zajmując większą przestrzeń i oferując jeszcze bogatszy asortyment.

  Duńska sieć handlowa słynie z szerokiego wyboru rozmaitych dodatków i dekoracji wystroju domu i ogrodu, projektowanych w stylu skandynawskim. Nowy lokal wiąże się z większym komfortem i wygodą klientów podczas robienia zakupów. Nowoczesny design i przestronność sklepu to dodatkowe atuty, które ułatwią im poszukiwanie odpowiednich produktów do domu.

  Nowo powstający sklep będzie zaaranżowany według najnowszej koncepcji sieci, która umożliwia stworzenie większej przestrzeni dla ciekawych dekoracji i inspirujących ekspozycji. Na powierzchni ponad 1500 m kw. powstanie miejsce, w którym klienci będą mogli nie tylko zapoznać się z kompleksową ofertą sklepu, ale również znaleźć w nim rozwiązania i aranżacje pod kątem swoich domowych potrzeb. Komfort, wygoda i funkcjonalność to główne wyznaczniki stylu skandynawskiego, charakterystycznego dla produktów marki JYSK. Sklep ulokowany będzie na parterze galerii, w sąsiedztwie sklepu H&M.

  źródło: Atrium Kasztanowa