Piła. Pokaz talentów i owoców ciężkiej pracy

15 czerwca 2024 r. w hangarze Aeroklubu Ziemi Pilskiej odbył się Ogólnofajny piknik rodzinny „Tańczyć każdy może”. To podczas tej imprezy można było zobaczyć pokazy akrobatyki i tancerzy ze Studio Tańca Beezone. Dla niektórych było to wydarzenie, gdzie pojawili się na scenie i przed publicznością po raz pierwszy. Były też dmuchańce, gastronomia, a wieczorem dyskoteka. A to wszystko w otoczeniu samolotów.

 

Celem sobotniej imprezy było ukazanie rodzicom, mieszkańcom Piły kilkumiesięcznej pracy dzieci, młodzieży, które podczas zajęć tanecznych kształtowały i rozwijały swoją  pasje taneczną oraz zamiłowanie do akrobatyki. Podczas wydarzenia uczestnicy zaprezentowali również swoje umiejętności w następujących kategoriach: taniec HIP-HOP – pokaz uczestników solo oraz w grupach (formacje).

 

Jak zaznaczają organizatorzy ze Stowarzyszenia Tanecznego „Nie Bój Się Marzyć” tancerze/uczestnicy wydarzenia to prawdziwi sportowcy, którzy ćwiczą od dziecka, pod okiem trenera, podporządkowując swój styl życia dla sukcesu w zawodach tanecznych oraz akrobatycznych.

 

Sebastian Daukszewicz