Piła. Projekt „Kalendarz 2023”

Pilski Bank Żywności w ramach prowadzonego Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych i działań promujących organizacje pozarządowe z subregionu pilskiego, ogłasza nabór wniosków do projektu „Kalendarz 2023”.

Projekt jest skierowany do wszystkich NGO-sów, które mają swoją siedzibę na terenie jednego z powiatów: pilskiego, chodzieskiego, złotowskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego lub wągrowieckiego. Celem projektu jest promocja organizacji w formie kalendarza ściennego, zawierającego dane organizacji zawarte we wniosku zgłoszeniowym wraz ze zdjęciem.

Nabór wniosków trwa od 28.11.2022 roku do 16.12.2022 roku w formie elektronicznej https://forms.office.com/r/ynzkEibKGE zdjęcia należy przesłać na adres emil.zerebilo@bankizywnosci.pl

Jednocześnie informujemy, że 8 grudnia o godzinie 10:00 odbędzie się szkolenie online dla osób zainteresowanych wypełnieniem wniosku oraz promocją ich organizacji. Zapisów można dokonywać w formularzu pod linkiem https://forms.office.com/r/52aDx5MjLK do 6 grudnia, 7 grudnia zostanie do wszystkich wysłany link do platformy TEAMS, na której odbędzie się szkolenie.

Więcej informacji: https://ciwis.pila.bankizywnosci.pl/…/28/kalendarzngo2023/

Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych

projekt_kalendarz

projekt_kalendarz_02