Piła. Sport dla wszystkich – zdrowie dla każdego

W  zdrowym ciele zdrowy duch – to słynne powiedzenie ma w sobie sporo prawdy. Jeżeli jesteśmy zdrowi, w dobrej kondycji, to po prostu czujemy się lepiej. Pomóc mogą nam w tym m.in. zajęcia sportowe. W sobotę 9 września 2023 roku na targowisku przy ul. Rynkowej w Pile, po raz kolejny  odbył się Festiwal Sztuk Walki.

 

W sobotnie przedpołudnie swoje umiejętności, talenty czy początki swojej przygody ze sportem zaprezentowali zawodniczi, zawodnicy takich klubów jak: WKS Sokół, Sporty Walki Piła, Klub CAPOEIRA Brasil Piła, WORKUT ZONE, Karate tradycyjne Shoto, BLACK BIRDS Muaythai-Kickboxing, Pilskie Centrum Aikido Sławomir Wysoczarski.  Dodatkowo organizatorzy zaprosili szkoły policealne i firmy, które zaprezentują  swoją ofertę edukacyjną czy warsztaty dla dzieci i młodzieży.

 

A już 7 października w tym samym miejscu i 14 października na małym ryneczku odbędzie się impreza o nazwie Smaki Regionu i Rękodzieło. W programie imprezy znajdzie się prezentacja produktów z naszego regionu, zwłaszcza wyrobów piekarniczych, wędliniarskich, miodów, czy pierogów. Będzie smacznie, będzie zdrowo, będzie wesoło.

 

Sebastian Daukszewicz

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *