Piła. Trwa zbiórka środków na działalność Współdzielni

trwa_zbiorka_srodkow

Są fundacją, która zachęca ludzi do dzielenia się: książkami, ubraniami, zabawkami, jedzeniem, środkami higienicznymi. Dzięki nim przedmioty, które komuś nie są już potrzebne, nie trafiają do śmietnika, lecz znajdują nowego właściciela i otrzymują drugie życie.

Swoją siedzibę w Pile mają na targowisku przy ulicy Rynkowej. Tam można przynosić wszystko, co nam zalega w domu, a jeszcze komuś może się przydać. Na targowisku dostępny jest też prowadzony  „wieszak ciepła”, na którym można zostawiać ubrania lub wziąć to, co potrzebujemy lub nam się zwyczajnie podoba.

Dzięki fundacji w Pile dostępne są dwie lodówki społeczne, do których można przynosić jedzenie dla innych. Lodówki dostępne są przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, w każdej chwili każdy może z nich skorzystać.

Niedawno na siedzibie Współdzielni pojawił się „Punkt Pomocy Okresowej”, w którym dostępne są środki higieny osobistej dla pań: podpaski, tampony czy wkładki higieniczne.

Współdzielnia chce rozwijać swoją działalność, jednak ograniczają ich finanse. Pieniądze potrzebne są na opłacenie rachunków (czynsz, bieżące opłaty i rachunki), na zakup środków do dezynfekcji (lokalu, lodówek, szafy) oraz zapasów do „Punktu Pomocy Okresowej” i po prostu realizowanie dalej ich działań pomocowych. Wierzymy, że są tutaj osoby, które pozwolą rozwinąć nam skrzydła.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/456w2p

Za każde wsparcie z całego serca dziękujemy!

(SE)