Piła. Uroczyste spotkanie z emerytami

Komendant Powiatowy Policji w Pile wspólnie z przedstawicielami kadry kierowniczej spotkał się z emerytami, którzy w tym roku postanowili odejść ze służby w Policji. W trakcie uroczystości zostały wręczone okolicznościowe upominki oraz odznaczenia NSZZP Województwa Wielkopolskiego.

W piątek 17 marca, tuż po godzinie 11 w sali konferencyjnej pilskiej jednostki odbyło się uroczyste spotkanie przedstawicieli kadry kierowniczej, w którym wzięli udział policyjni emeryci, a także członkowie Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Powiatu Pilskiego.

Na wstępie Komendant Powiatowy Policji w Pile podinsp. Marcin Kowalski podziękował wszystkim obecnym za długoletnią służbę jaką pełnili dla mieszkańców powiatu pilskiego. Emeryci z rąk kadry kierowniczej odebrali okolicznościowe statuetki, które były wyrazem wdzięczności za wspólnie spędzone lata w pilskiej jednostce.

Uczestnicy spotkania mogli również obejrzeć okolicznościowy film, który przedstawiał przebieg służby emerytów oraz życzenia składane przez kolegów i koleżanki. Przedstawiciele Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Powiatu Pilskiego wręczyli również sześciu emerytom srebrne oraz brązowe medale za zasługi na rzecz Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Wielkopolskiego.

Wszystkim tegorocznym emerytom życzymy wszelkiej pomyślności na nowym etapie życia.

st. sierż. Wojciech Zeszot
fot. sierż. Maciej Ksyta

pila_uroczyste_spotkanie

pila_uroczyste_spotkanie_02 pila_uroczyste_spotkanie_03 pila_uroczyste_spotkanie_04 pila_uroczyste_spotkanie_05 pila_uroczyste_spotkanie_06 pila_uroczyste_spotkanie_07 pila_uroczyste_spotkanie_08 pila_uroczyste_spotkanie_09 pila_uroczyste_spotkanie_10 pila_uroczyste_spotkanie_11 pila_uroczyste_spotkanie_12 pila_uroczyste_spotkanie_13 pila_uroczyste_spotkanie_14