Piła Winylowa. W sobotę w Rockopolis pierwsza w Pile giełda płyt!

To będzie okazja do tego by kupić, sprzedać albo wymienić płyty ze swojej kolekcji. W sobotę w klubie Rockopolis w Pile odbędzie się pierwsza w naszym mieście Giełda Płyt Winylowych.

Winyle już od jakiegoś czasu wracają do łask. Dzieje się to nie tylko za sprawą tych, którzy stęsknili się za dźwiękiem z czarnej płyty. Coraz częściej współcześni artyści – obok płyt kompaktowych, plików udostępnianych w internecie i serwisach streamingowych – swoją twórczość wydają właśnie na płytach winylowych.

Wszyscy miłośnicy czarnych krążków mówią zgodnie, że w muzyce odtwarzanej na gramofonie jest coś wyjątkowego. Niektórzy przekonują, że to „namiastka prawdziwego kontaktu z muzyką”.

Pomysł na Giełdy Płytowe ściągnął do Piły toruński fotograf i kolekcjoner – Jacek Chmielewski, który konsekwentnie stara się promować muzykę nagraną na winylach. Giełda Płytowa to okazja, aby zaopatrzyć się w nowe płyty, ale też sprzedać te, które zalegają w szafach. Do odwiedzania w sobotę klubu Rockopolis organizatorzy zapraszają nie tylko kolekcjonerów i koneserów, ale i tych, którzy dopiero chcieliby zacząć swoją przygodę z winylami.

Piła Winylowa – pierwsza Giełda Płyt Winylowych w Pile – w klubie Rockopolis (ul. Pocztowa 1) – w sobotę, 18 lutego od 12.00 do 18.00. Wstęp wolny. Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach i koncertach znajdziecie na stronie internetowej klubu: www.rockopolis.pl.

Pozdrawiamy i zapraszamy!

Rockopolis Team 🙂

pila_winylowa01

pila_winylowa02 pila_winylowa03